Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Hurghada Egypt EN Immobiliers à Vendre Hurghada Red Sea Governorate FR Inmueble a la venta Hurghada Red Sea Governorate ES Immobilien zum Verkauf Hurghada Red Sea Governorate DE Immobiliari in Venditap Hurghada Red Sea Governorate IT Immobiliën te koop Hurghada Red Sea Governorate NL Imoveis venda Hurghada Red Sea Governorate PT дома Продажа недвижимости Hurghada Red Sea Governorate RU
« Terug

Studio met balkon met uitzicht op het zwembad in Intercontinental

£23.435 GBP | $31.568 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: Studio
Badkamers: 1
Doucheruimtes: 1
Oppervlakte: 43 m2
Bouwdatum: 2025

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Homes Bay
Mathilde Olivier
Locatie: Egypt
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/1/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Studio met balkon met uitzicht op het zwembad in Intercontinental

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuw project in het bekende Intercontinentale gebied! JONAS SUITES!

SNEL appartement:
- Studio, 43 m²
- Balkon met uitzicht op het zwembad
- Begane grond (zwembadniveau 1)
- Zwembad op het terrein
- Openbaar strand op 5 minuten lopen
- Levering oktober 2025

BETALINGSPLANNEN:
35% aanbetaling %u2013 24 maanden termijnen
10% contantkorting

Jonas Suites is een nieuw wooncomplex gelegen in het intercontinentale gebied naast Iberotel Casa Del Mar en de toeristische promenade.
Het complex biedt een mooi zwembad, een groot kindergedeelte voor volop vermaak en een grote fitnessruimte met veel fitnessapparaten en sportartikelen.
Het is niet gebruikelijk om een compound te hebben met een eigen sportschool! Dit maakt Jonas Suites zeker pakkend!
Ons portfolio omvat studio's tot appartementen met 3 slaapkamers van 41 tot 105 m² met balkons.
Kwaliteit van het hoogste niveau wordt gegarandeerd door de ontwikkelaar van het resort, zowel binnen als buiten en alle units zullen in oktober 2025 worden opgeleverd.

Of u nu op zoek bent naar een vakantiehuis of een investeringsmogelijkheid, het bezitten van een appartement in Jonas Suites belooft een hoge levensstijlkwaliteit.

Resortfaciliteiten
- Zwembad
- Pool bar
- Sportschool
- Binnengedeelte voor kinderen
- Restaurant
- Beheerkantoor (verhuur..)
- Beveiliging 24/7
- Openbaar strand op 5 minuten lopen

De woonwijk Intercontinental staat bekend om zijn rust en veiligheid. Geliefd bij expats, buitenlanders en gezinnen, alles wat nodig is, bevindt zich op één plek: winkels, supermarkten, apotheken en een ziekenhuis.
Bovendien bevindt u zich op 5 minuten loopafstand van strand nr. 9 aan het einde van de Mamsha Promenade. Deze aangename boulevard strekt zich ongeveer 6 km uit aan de kust van de Rode Zee waar luxe 5-sterren hotels, restaurants, supermarkten, bazaars en verschillende winkels aan een kant staan opgesteld en een ruime aangename loopbrug met opgestelde tweedelijnshotels, banken en winkels aan de andere kant.
Jonas Suites gelegen in Intercontinental ligt op een centrale locatie:
- 2 minuten. van het Al-Haya-ziekenhuis
- 5 minuten met de auto naar de internationale luchthaven van Hurghada
- 10 minuten naar winkelcentrum Senzo
- 15 minuten naar Sahl Hasheesh

*Prijsinformatie zonder garantie. Prijsverhoging mogelijk. Informeer naar de actuele prijs. *

Voor al uw vragen kunt u contact met mij opnemen via WhatsApp/Telegram
20*114*766*1778 (Frans en Engels)
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Hurghada
Regio: Gouvernement Rode Zee
Provincie: Rode Zee Riviera
Land: Egypte
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 43 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 2025
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs: check
Autoverhuur: check
Golfterrein: check
Fitness: check
Tennis: check
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Paardrijden: check
Duiken: check
Surfen: check
Wandelen: check
Golfterrein: check
Overig:
Verwante zoekopdrachten:
Hurghada Verminderd Vastgoed | Hurghada Luxe Vastgoed | Hurghada Goedkoop Vastgoed | Hurghada Appartement te koop | Hurghada Appartement Zwembad te koop