Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Hurghada Egypt EN Immobiliers à Vendre Hurghada Hurghada FR Inmueble a la venta Hurghada Hurghada ES Immobilien zum Verkauf Hurghada Hurghada DE Immobiliari in Venditap Hurghada Hurghada IT Immobiliën te koop Hurghada Hurghada NL Imoveis venda Hurghada Hurghada PT дома Продажа недвижимости Hurghada Hurghada RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte

€71.000 EUR | £60.726 GBP | $81.799 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Doucheruimtes: 1
Oppervlakte: 80 m2
Bouwdatum: 2025

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Homes Bay
Tabitha Wedler
Locatie: Egypt
Talen: Engels, Duitse
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/10/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Permanent onbelemmerde overzeese meningen in het nieuwe „Overzees Lichte Hurghada“ bouwproject - direct tegenover het Hotel van het Plein Hilton en het Centrum van de Stad in Hurghada.
Koop uw nieuwe flat in het hart van Hurghada:

- 1 slaapkamer, 80 m2
- Balkon met panoramische overzeese mening + tuinmening
- 3de verdieping
- Voltooiing in Super LUX in Januari 2025
- 71.000 EUR (prijs na korting voor éénmalige betaling)
- De betalingsopties van het voorschot voor de originele prijs van EUR 83.900:
* 50% storting - betaling in maandelijkse voorschotten meer dan 1 jaar

* * De informatie van de Prijs zonder waarborg. De prijs kan wegens prijsverhogingen of wisselkoersschommelingen ondertussen veranderd hebben. Gelieve te vragen om huidige price.* *

De kwaliteit op het hoogste niveau wordt gewaarborgd door de ontwikkelaars van de toevlucht zowel binnen en uit. Elke flat zal zorgvuldig en individueel voltooid worden tegen Januari 2025. De ontwikkelaars verzekeren ook de perfecte sfeer met een pool van 24 uur, zitkamers bij de poolbar en adembenemende overzeese meningen over het dakterras!
Zwemmen, snorkelen en zonnebaden in de oceaan zijn beschikbaar 365 dagen per jaar bij het openbare strand over de straat voor een kleine toegang. Of met een dagkaartje bij het Hotel van het Plein Hilton.

Dagelijks worden het winkelen en het gelijk maken van activiteiten natuurlijk ook behandeld: er zal kleine supermarkten op de benedenverdieping van de toevlucht en niets zijn dat in het „Centrum van de Stad Hurghada“ op de overkant van de straat moet worden gewenst. Van kledingsopslag aan ijsbanen, de gebieden van grote kinderen, restaurants en een bioskoop, daar is alles.

Kopen van een flat is hier bijzonder lonend wegens de verhoging van waarde en inkomen van het verhuren van het! Het is de perfecte investering!

Quicks:
- 64 eenheden, 16 eenheden op elke vloer
- 4 vloeren + dakterras
- De bar van de pool en dakpool
- Het terras van het dak met adembenemende overzeese meningen en tuinmeningen van het Hotel van het Plein Hilton
- Elke eenheid heeft permanent ononderbroken panoramische overzeese meningen
- Winkels op de benedenverdieping
- Lift
- 24/7 veiligheid
- Het strand over de straat of de dag gebruikt beschikbaar bij Hotel Hilton (de prijs is van toepassing)
- Levering in Januari 2025 in Super LUX

Contacteer me voor meer informatie en samen zullen wij uw nieuwe droomflat vinden! Snel contact ook mogelijk via Whatsapp:
+20* 114* 373* 5274 (Tabitha)
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Beschikbare eenheden
Eenheidstype Maat Beginprijs
1 Slaapkamers 64 m2 44.500 EUR
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Hurghada" Egypte

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Hurghada
Regio: Hurghada
Provincie: Sahl Hashesh
Land: Egypte
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 80 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 2025
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs: check
Autoverhuur: check
Golfterrein: check
Fitness: check
Tennis: check
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Paardrijden: check
Duiken: check
Surfen: check
Wandelen: check
Golfterrein: check
Overig:
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Hurghada | Hurghada Verminderd Vastgoed | Hurghada Luxe Vastgoed | Hurghada Goedkoop Vastgoed | Hurghada Appartement te koop | Hurghada Appartement Zwembad te koop