1 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Al uw die wensen in één orde worden vervuld!
Wij zouden u aan onze gloednieuwe flat in Hurghada, Al Ahyaa willen introduceren:
* Klantgerichte 1Bedroom Flat: *
- * Size*: 65 m2
- * Location*: Parterre met lift, Al Ahyaa, tussen Hurghada en Gr Gouna centraal wordt gevestigd die.
- * Design*: In aanbouw met opties om binnenland, met inbegrip van muurkleuren, tegels, en lay-out te personaliseren.
- * Accessibility*: Het openbare strand binnen loopt om de 10 minuten; 10 minuten door auto aan Hurghada en Gr Gouna.
- * Advantages*: Stil gebied, die communautair, populair voor watersporten en vrije tijdsactiviteiten groeien.
Het volledige gebouw is nieuw en heeft het Groene Contract voor land en de bouw. De winkels voor dagelijkse behoeften zullen op de benedenverdieping worden gevestigd.
Het wordt gevestigd in Al Ahyaa, ruwweg in het midden tussen Hurghada en Gr Gouna, ongeveer 10 minuten door auto elk.
Het gebouw is gevestigd Al Ahyaa centrum, vrij tegenovergesteld van de restaurantmijl. Alles is binnen het lopen afstand van hier: De Europese bakkerijen, internationale supermarkten, kappers, restaurants, Duitse restaurants, de wasserijdiensten, ambacht winkelt, koffie en veel meer. Eveneens, is het openbare strand enkel 10 minuten weg gang!
Deze flat is een uitstekende keus voor die die naar een gepersonaliseerde leefruimte in een dynamische en geschikte plaats, met gemakkelijke toegang tot dagelijkse noodzaak en vrije tijdsactiviteiten streven.
Voor extra details of om een bezitsreis te schikken, alstublieft ons bij 6696 of e-mail contacteren.