Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Hurghada Egypt EN Immobiliers à Vendre Hurghada Red Sea Governorate FR Inmueble a la venta Hurghada Red Sea Governorate ES Immobilien zum Verkauf Hurghada Red Sea Governorate DE Immobiliari in Venditap Hurghada Red Sea Governorate IT Immobiliën te koop Hurghada Red Sea Governorate NL Imoveis venda Hurghada Red Sea Governorate PT дома Продажа недвижимости Hurghada Red Sea Governorate RU
« Terug

Privé dak! Penthouse! 2 slaapkamers appartement met prachtig uitzicht

€78.280 EUR | £66.953 GBP | $90.186 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Doucheruimtes: 1
Oppervlakte: 182 m2
Verkoop type: In aanbouw
Geschatte datum van voltooiing: June/2026

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Homes Bay
Mathilde Olivier
Locatie: Egypt
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/25/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Privé dak! Penthouse! 2 slaapkamers appartement met prachtig uitzicht

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een heel bijzondere en unieke plek aan de Rode Zee!
Voel je als in een hotel, maar leef als thuis!

Holidays Park Resort is het eerste resort dat het grootste residentiële zwembadcomplex aan de Rode Zee heeft gebouwd.

Graag wil ik u kennis laten maken met het aangeboden appartement!
- 2 slaapkamers, 91m²
- Balkon
- Privédak van 91 m² met ongelooflijk uitzicht over de zwembaden/resort
- Bovenste verdieping
- Levering juni 2026 in superluxe afwerking

Slechts 78.280 EUR met 25% kassakorting - eenmalige betaling!

Voordelige betalingsregelingen in termijnen voor de oorspronkelijke prijs van 104.300 EUR:
*10% aanbetaling %u2013 24 maanden termijnen
*20% aanbetaling %u2013 36 maanden termijnen
*30% aanbetaling %u2013 48 maanden termijnen
*40% aanbetaling %u2013 60 maanden termijnen
*50% aanbetaling %u2013 72 maanden termijnen

Bewoners zullen onvergetelijke momenten beleven op 45.000 m² grond.
Waarom is het precies zo bijzonder? Slechts 20% van het landoppervlak is feitelijk bebouwd, de rest bestaat uit enorme zwembaden en tuinen zover het oog reikt. Meestal is het bij andere resorts precies het tegenovergestelde.

Daarnaast geniet u nog van talloze andere bijzondere voordelen:
- Enorme zwembaden
- Kinderaquapark
- Fitnessruimte en spa
- Clubhuis
- Voedselbank
- Vastgoedbeheer
- Congreszaal
- Parkeren
- Panoramische liften
- Laadstation voor elektrische voertuigen
- Dansende fontein
- Digitaal reclamebord
- Gehandicapte toiletten
- Schaatsgebied
- Goudsmedenmarkt
- Beveiligingssysteem 24/7
- Fietsharken

Het wordt gebouwd tegenover het Jasmin Albatroz Hotel en naast het Titanic Resort & Aqua Park.
Het is ongeveer 5 minuten met de auto naar het populaire Senzo Mall in Hurghada en ongeveer 15 minuten naar de luchthaven.

Met name dit gebied leent zich uitstekend als vakantiehuis en als investering voor verhuur. U zult ook een ongelooflijke winst maken (return on investment %u2013 ROI) vanaf het moment dat de aankoop is voltooid tot de sleuteloverdracht.
In de omliggende hotels kan tegen een kleine vergoeding gebruik worden gemaakt van het strand.

*Prijsinformatie zonder garantie. Prijswijziging mogelijk. Informeer naar de actuele prijs. *

Neem contact met mij op voor meer informatie of verschillende beschikbare units in dit resort!
20*114*766*1778 (Fran ais & Engels) - Beschikbaar op WhatsApp & Telegram
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Hurghada
Regio: Gouvernement Rode Zee
Provincie: Rode Zee Riviera
Land: Egypte
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 182 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: June/2026
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage:
Tuin: check
Sauna: check
Jacuzzi: check
Overig: Balcony
Overig: Private terrace
Overig:
Overig:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs: check
Autoverhuur: check
Golfterrein: check
Fitness: check
Tennis: check
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Paardrijden: check
Duiken: check
Surfen: check
Wandelen: check
Golfterrein: check
Overig:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Hurghada | Hurghada Verminderd Vastgoed | Hurghada Luxe Vastgoed | Hurghada Goedkoop Vastgoed | Hurghada Appartement te koop | Hurghada In aanbouw Appartement te koop | Hurghada Appartement Zwembad te koop