Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Hurghada Egypt EN Immobiliers à Vendre Hurghada Hurghada FR Inmueble a la venta Hurghada Hurghada ES Immobilien zum Verkauf Hurghada Hurghada DE Immobiliari in Venditap Hurghada Hurghada IT Immobiliën te koop Hurghada Hurghada NL Imoveis venda Hurghada Hurghada PT дома Продажа недвижимости Hurghada Hurghada RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte

£71.948 GBP | $97.058 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 85 m2
Oppervlakte grond: 45000 m2
Verkoop type: Nieuwbouw

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Homes Bay
Eman Ashry
Locatie: Egypt
Talen: Engels, Duitse, Frans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 10/1/2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Hurghada, Egypte

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)


2Bedroom Flat met Privé Tuin in de Toevlucht van het Park van de Vakantie

Grootte: sqm 85 sqm (flat) + 50 (privé tuin)
Prijs: €84,120
Plaats: Het Gebied van de Wandelgalerij van Senzo, Hurghada - direct tegenover het Hotel van de Jasmijn, 5 minuten van Senzo Wandelgalerij, 15 minuten van Internationale Luchthaven Hurghada.
Levering: De lente van 2026
De Hoogtepunten van het project:
Exclusief Ontwerp: Gebouwd in een honingraatstructuur die de grootste woonpool omringen op het Rode Overzees, die indrukwekkende meningen van elke eenheid aanbieden.

Belevingswaarde:
Gymnastiek & Kuuroord
Foodcourt
Het Beheer van het bezit
De Zaal van de overeenkomst
Parkeren
Panoramische Liften
Het laden posten voor elektrische voertuigen
Dansende Fontein
Het schaatsen Gebied
De Markt van de goudsmid
24/7 Veiligheid
Fietsenrekken
Gehandicapte Toiletten

De Eigenschappen van de flat:
Privé Tuin: sqm 50 perfect voor openluchtontspanning en activiteiten.
Modern Ontwerp: De bouw van uitstekende kwaliteit met aandacht aan detail, die comfort en luxe verzekeren.

De Plannen van de betaling:
10% neer - betaling: Betaal in voorschotten meer dan 1 jaar
20% neer - betaling: Betaal meer dan 2 jaar
30% neer - betaling: Betaal meer dan 3 jaar
Korting: 25% voor directe betaling
De Toevlucht van het Park van de vakantie biedt een uniek mengsel van luxe en gemak aan, die het maken voor een vakantiehuis of een slimme investeringskans perfect. Met slechts 20% van het samengestelde land, wordt de rest gewijd aan weelderige tuinen en poollandschappen.

Voor meer informatie of om het bekijken te plannen, aarzel niet om ons te contacteren!
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Hurghada" Egypte

Voorzieningen:
Adres: hurghada senzo-mall area
Postcode: 84511
Plaats: Hurghada
Regio: Hurghada
Provincie: Al Hadaba
Land: Egypte
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 85 m2
Oppervlakte grond: 45000 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin: check
Sauna:
Jacuzzi: check
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs:
Autoverhuur:
Golfterrein:
Fitness: check
Tennis:
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen:
Paardrijden:
Duiken:
Surfen:
Wandelen:
Golfterrein:
Overig:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Hurghada | Hurghada Verminderd Vastgoed | Hurghada Luxe Vastgoed | Hurghada Goedkoop Vastgoed | Hurghada Appartement te koop | Hurghada Nieuwbouw Appartement te koop | Hurghada Appartement Zwembad te koop