Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Sahl-Hasheesh Egypt EN Immobiliers à Vendre Sahl-Hasheesh Hurghada FR Inmueble a la venta Sahl-Hasheesh Hurghada ES Immobilien zum Verkauf Sahl-Hasheesh Hurghada DE Immobiliari in Venditap Sahl-Hasheesh Hurghada IT Immobiliën te koop Sahl-Hasheesh Hurghada NL Imoveis venda Sahl-Hasheesh Hurghada PT дома Продажа недвижимости Sahl-Hasheesh Hurghada RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te koop Sahl-Hasheesh, Egypte

€18.222 EUR | £15.585 GBP | $21.025 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Doucheruimtes: 1
Oppervlakte: 87 m2
Oppervlakte grond: 64,000 m2
Verkoop type: In aanbouw
Geschatte datum van voltooiing: December/2026

Avatar
Eigenaar / Manager:
Re/max Relax
Locatie: Egypt
Talen: Engels
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Re/max Relax
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 3/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Appartement te koop Sahl-Hasheesh, Egypte

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Flat de Met één slaapkamer van de luxe met Privé Tuin in de Lange Woonplaats van het Strand - Sahl Hasheesh

De Details van het bezit:
Type: Flat met één slaapkamer
Vloer: Benedenverdieping
De Grootte van de flat: 86.94 sqm
De Grootte van de tuin: 44.66 sqm
Totaal Gebied: 131.6 sqm (Flat + Tuin)
Prijs per sqm: 86.659 EGP
Totale Prijs: 4.786.201 EGP
Status: Bevrijd
Zeer belangrijke Eigenschappen:
? Privé Tuin - een ruim openluchtgebied perfect voor ontspanning en vermaak.
? De exclusieve Toegang van het Strand - Vrije ingang tot het Lange strand van het Hotel van de Toevlucht van het Strand.
? Eerste Plaats - enkel 3 minuten van de poorten van Sahl Hasheesh, direct tegenover de Lange Toevlucht van het Strand.
Toevlucht-Stijl ? Faciliteiten & de Diensten:
• Zes zwembaden
• 24/7 veiligheid met elektronische zeer belangrijke kaarten
• De de busdienst van de pendel aan het strand
• 30 commerciële eenheden, met inbegrip van winkels, koffie, en meer
• Moderne het ziekenhuis en noodsituatiepost dichtbij
• Professionele bezitsbeheer en de huurdiensten door het Lange Hotel van de Toevlucht van het Strand
? Vertrouwde op Ontwikkelaar - Ontwikkeling, scheppers van Toevlucht Florenza Khamsin en Scandic.
? De snelle Vooruitgang van de Bouw - 70% van het concrete voltooide werk, lopend metselwerk.

De flexibele Plannen van de Betaling:
? Plan van 3 jaar - 25% neer - betaling, saldo meer dan 3 jaar
? Plan van 4 jaar - 35% neer - betaling, saldo meer dan 4 jaar
? de Betaling van het contante geld - 20% korting voor volledige betaling

Extra Kosten:
De Prijzen van het onderhoud: 8%, betaald in 8 driemaandelijkse voorschotten van contract het ondertekenen.
Het Overzicht van het project:
? Totaal Gebied: sqm 64.000
? Groene Ruimten & Pools: 80% van het project
? Het Gebied van de bouw: 20%
? De Niveaus van de bouw: Grond + 1st + 2de verdiepingen

De Datum van de levering: December 2026
Een unieke investeringskans in een eerste beachfrontgemeenschap met hoog huurpotentieel.

?? contacteer ons vandaag voor meer details of om het bekijken te plannen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Sahl-Hasheesh" Egypte

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Sahl-Hasheesh
Regio: Hurghada
Provincie: Re-Max Re-Lax
Land: Egypte
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 87 m2
Oppervlakte grond: 64,000 m2
Bouwdatum: December/2026
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Sahl-Hasheesh | Sahl-Hasheesh Verminderd Vastgoed | Sahl-Hasheesh Luxe Vastgoed | Sahl-Hasheesh Goedkoop Vastgoed | Sahl-Hasheesh Appartement te koop | Sahl-Hasheesh In aanbouw Appartement te koop