Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Hurghada Egypt EN Immobiliers à Vendre Hurghada Hurghada FR Inmueble a la venta Hurghada Hurghada ES Immobilien zum Verkauf Hurghada Hurghada DE Immobiliari in Venditap Hurghada Hurghada IT Immobiliën te koop Hurghada Hurghada NL Imoveis venda Hurghada Hurghada PT дома Продажа недвижимости Hurghada Hurghada RU
« Terug

Appartement te koop Hurghada, Egypte

£39.404 GBP | $53.156 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: Studio
Badkamers: 1
Doucheruimtes: 1
Oppervlakte: 54 m2
Verkoop type: Nieuwbouw
Bouwdatum: 2025

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
hurghadiansproperty
mahmoud mohamedeen
Locatie: Egypt
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 5/27/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Appartement te koop Hurghada, Egypte

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De Toevlucht van Khamsin van Florenza - een handtekenings Rood Overzees adres in Arabië. hurghada

Ontdek a inzameling van kustwoonplaatsen curated waar de toevluchtmateloosheid investeringsintelligentie ontmoet. Genesteld in de stille nog verbonden district-juiste notulen van Arabië aan Jachthaven Hurghada en vibrancy van Sheraton weg-Florenza Khamsin biedt de Toevlucht een beperkte kans om een voor-rijzetel aan het Rode Overzees te eisen.

Waarom Florenza Khamsin, uw dagelijkse achtergrond uw levensstijl. Opgeheven
ononderbroken rode overzeese panoramas-zonsopgang aan zonsondergang. Toevlucht-stijl lagunepool die door palmen en in de schaduw gestelde lanterfanters wordt ontworpen.
Privé strand weg-zand. Overzees. Herhaal. Koffiebar & handtekeningsrestaurant ter plaatse voor zich het moeiteloze dineren en het verzamelen.
Keus van lay-outs: geraffineerde studio's. 1. 2. en 3 bedflats met tijdgenoot eindigt. 24/7 portier & veiligheid-discreet. Professioneel. Altijd op hand.

investerings momentopname
onderaan - betaling: 50%

saldo: flexibele voorschotten meer dan 24 maanden

klaar zich te bewegen

Voor de onderscheidende koper
of u een terugtocht van de slot-en-verlofvakantie of een full-time kustwoonplaats voorstelt. de mengsels van florenzakhamsin:

Eerste plaats: walkable aan jachthavens. Nachtleven. En de essentiële diensten

Hoofd appreciatie: beperkte inventaris in een de hoog-vraag micro-markt

Roi van de levensstijl: een gemeenschap ontwierp voor wellness. Vrije tijd. En het moeiteloze leven

Boek uw privé reis

Hef uw horizon-en uw portefeuille op.
Contacteer vandaag Bezit Hurghadians om het bekijken of een virtuele analyse te schikken en uw aangewezen eenheid te reserveren vóór de definitieve versie.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Luchthaven: Al Ghargada International Airport, 5 km
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Building Al Manzil , Kawser, Hurghada,
Postcode: 84511
Plaats: Hurghada
Regio: Hurghada
Provincie: Re-Max Re-Lax
Land: Egypte
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 54 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 2025
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage:
Tuin: check
Sauna:
Jacuzzi:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs: check
Autoverhuur:
Golfterrein: check
Fitness: check
Tennis: check
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Paardrijden: check
Duiken: check
Surfen:
Wandelen: check
Golfterrein:
Overig:
Verwante zoekopdrachten:
Hurghada Verminderd Vastgoed | Hurghada Luxe Vastgoed | Hurghada Goedkoop Vastgoed | Hurghada Appartement te koop | Hurghada Nieuwbouw Appartement te koop | Hurghada Appartement Zwembad te koop