4 Slaapkamers Finca te koop Estepona, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Finca dicht bij de kust en onder een beschermd bosgebied. De weg aan het belangrijkste huis van het strand is ongeveer 6km, dat een 7 minuten aandrijving is, en tot de voordeur van het huis geasfalteerd. Er zijn zowat 5 tot 6km van bestaande interne wegen op finca en er is het hele jaar door water allen.
wegens de topografie van het terrein, zijn er plaatsen op het landgoed met meningen aan Gibraltar die niet voor honderden jaren zijn veranderd, zodat heeft men de illusie dat er slechts het bos, het overzees, Gibraltar en Afrika met weinig tussen zijn. Mogelijkheid om de bouw uit te breiden en enkele ruïnes op het landgoed te herstellen.
Het landbouwbedrijfhuis is gerenoveerd en opgeknapt in overeenstemming met het karakter van het bezit en bestaan uit 4 slaapkamers, 2 badkamerss, een grote keuken/ontbijtruimte, een dubbele woonkamer, kleedkamer, zwembad, zonterrassen, 4 garages en een moestuin. Er is een verder gastplattelandshuisje met dubbele slaapkamer, keuken, zitkamer en doucheruimte. Er zijn ook 4 die bijgebouwen voor het opslaan van hulpmiddelen en dieren worden gebruikt, en een aantal geruïneerde plattelandshuisjes. Rio Velerin vloeit door het bezit en heeft talrijke watervallen en rotszwembaden. Er zijn ongeveer 100.000 m2 vlak land dat ideaal voor een aanplanting is en een mangoaanplanting was. De elektriciteit komt uit een transformator die op het bezit is. Er is een toestemming om ongeveer 18.000 m3 water per jaar uit het water van de Rivier te halen Velerin.This wordt genomen aan een storting door een oude Romein acueduct van een hoger punt van het bezit. Er zijn ook goed gelegaliseerd op het bezit maar het wordt niet gebruikt aangezien het andere systeem geen electriciteitsverbruik vergt. Op het bezit zijn vele „jabalis“, patrijs en andere vogels gezien.