7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Nueva Andalucia, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Van de belangrijkste ingang drijft de woonkamer in zijn wit binnenland samen met het mooie natuurlijke licht die uit de ware groottevensters komen die de mening en het poolgebied onder ogen zien. Het wat betreft juiste ? de volledig uitgeruste keuken stelt zich die met een het dineren gebied voor 16 mensen passen. Van het keukengebied, is er directe toegang tot de tweede keuken en wasserijruimte met wasmachine en linnendroger.
Buiten u hebben een ruim terras met palmen, een grote verwarmde oneindigheidspool en een Jacuzzi. Het opmerkelijke barbecuegebied is ideaal voor het onderhouden en het dineren onder de sterren, terwijl de gedeeltelijk behandelde bar en de zitkamerplaatsing op het eerste verdiepingterras de atmosfeer van grote cosiness aan een grote partij met totale privacy en meningen naar de bergen en het overzees kunnen opheffen. Dit is echt een overweldigend luxehuis.
De 7 slaapkamers (slaap 16) worden geplaatst goed apart voor totale privacy. U zult twee hoofdslaapkamersslaapkamers op de eerste verdieping met toegang tot het bar en zitkamergebied vinden. De indrukwekkende hoofdslaapkamers is ruim met grote Engels-reeksbadkamerss, met meningen die de vallei overzien die tot het overzees leiden. De benedenverdieping heeft 5 slaapkamers met 6 bedden van de koningsgrootte en 4 Engelse reeksbadkamerss, allen met toegang tot terras en poolgebied. U zult ook de buitengymnastiek en de zitkamer vinden. Een bioskoopruimte met alle eigenschappen met inbegrip van spelpost 4 en poollijst.
Het huis wordt gebouwd met kwaliteitsmaterialen en heeft unieke eigenschappen zoals externe en interne verlichting met de recentste energie - besparings LEIDENE technologie. Rand - correcte sprekers. De keukeneenheden van Poggenpohl met witte goederen Gaggenau, met inbegrip van verscheidene ijskasten/diepvriezers, wijnkoeler en ijsblokjemachine. De Bar van de eerste verdieping met kasten, afwasmachine, drinkwater, ijskasten, wijnkoeler, ijsblokjemachine, diepvriezer en teppanyakieettafel. Een 5 persoonsJacuzzi naast de pool en van de 8 personenluxe Jacuzzi op het hoogste terras met een panorama over de mooie Berg van La Concha, las golf Brisas en de Middellandse Zee.