2 Slaapkamers Eigendom te koop Gran Alacant, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een huis met een strakke en moderne vormgeving zowel van buiten als van binnen. Het wordt gekenmerkt door het grote glas aan de voorzijde dat praktisch de hele dag door natuurlijk licht naar het huis brengt. De huizen zijn verdeeld in twee hoogtes, duplex type, met een trap van houten treden in lineaire en eenvoudige afwerkingen. Buiten heeft het een parkeertuin van 25 m2 en een achtertuin. Het heeft een gemeenschappelijk zwembad.Het huis kan worden verdeeld in 1, 2 of zelfs 3 slaapkamers, met een onafhankelijke of Amerikaanse keuken, 1 of 2 badkamers of de mogelijkheid om grote open en doorschijnende ruimtes te kiezen in plaats van slaapkamers.HUISCOMBINATIES
De mogelijkheid om de kamers van het huis te verdelen volgens de voorkeuren van elke klant, er zijn verschillende ontwerpmogelijkheden.
– Optie Begane grond A + Bovenverdieping A met 2 slaapkamers en 1 badkamer + afgewerkte kelder
– Optie Begane grond A + Bovenverdieping B met 2 slaapkamers en 2 badkamers + afgewerkte kelder
– Optie Begane grond A + Bovenverdieping C met 3 slaapkamers en 2 badkamers + afgewerkte kelder
– Optie Begane grond B + Bovenverdieping B met 1 slaapkamer en 2 badkamers + afgewerkte kelder.
– Optie Begane grond B + Bovenverdieping C met 2 slaapkamers en 2 badkamers + afgewerkte kelder.Directe verbinding met de belangrijkste steden via de snelweg N-332, snelweg A-7 en de luchthaven op 5 minuten afstand.