Netherlands language

Verander taal close


Chalet for sale in Baena Spain EN Immobiliers à Vendre Baena Andalucia FR Inmueble a la venta Baena Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Baena Andalucia DE Immobiliari in Venditap Baena Andalucia IT Immobiliën te koop Baena Andalucia NL Imoveis venda Baena Andalucia PT дома Продажа недвижимости Baena Andalucia RU
« Terug

5 Slaapkamers Chalet te koop Baena, Spanje

£208.368 GBP | $280.224 USD
Type eigendom: Chalet
Slaapkamers: 5
Badkamers: 3
Oppervlakte: 244 m2
Oppervlakte grond: 4959 m2

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Sierra Sur Real Estate IA SL
Jerome Marguier
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans, Frans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Chalet te koop Baena, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Spectaculair chalet van 244m2 gebouwd aan de rand van Albendín, Baena, in de provincie Córdoba, Andalusië, Spanje. Het pand heeft een royaal perceel van 4.959m2 en bestaat uit een gelijkvloers huis met 5 slaapkamers met inbouwkasten, 3 badkamers, een woonkamer met open haard en airconditioning en een goed uitgeruste keuken met een bijkeuken die uitkomt op een terras en links en aan de achterzijde van het huis. Aan de achterkant van het huis is er een privé-zwembad omgeven door een prachtige tuin en rechts een overdekt terras dat toegang geeft tot een oude en goed onderhouden zomerkeuken met open haard en net aan de rechterkant van het huis is er de toegang tot het souterrain, dat enige tijd in gebruik is geweest als wijnkelder en waar zich ook 2 watertanks bevinden. Na het zwembad is de toegang tot de oevers van de rivier Badajoz, waar u kunt genieten van een zeer vredig en stil landschap. Het bezit omvat ook een kippenhok, een serre, een gelegaliseerde waterput, een moestuin en ongeveer 40 olijfbomen en een verscheidenheid aan fruitbomen. De accommodatie ligt op 800 meter van Albendín, waar een verscheidenheid aan winkels, bars en restaurants te vinden is, en op slechts 15 minuten van de nationale weg N-432 die de steden Cordoba en Granada met elkaar verbindt. Zeker een bezoek waard.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Baena
Regio: Andalusië
Provincie:
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 244 m2
Oppervlakte grond: 4959 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
33
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Chalet te koop in Baena | Baena Verminderd Vastgoed | Baena Luxe Vastgoed | Baena Goedkoop Vastgoed | Baena Chalet te koop | Baena Chalet Zwembad te koop