3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Moraira, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mediterrane stijlvilla in Moraira, met mooie overzeese meningen van alle ruimten, enkel 2.5 km van het centrum en de stranden en 2 km van de diensten.
Het huis heeft 2 intern verbonden vloeren. De benedenverdieping bestaat uit: ingangs portiek, hal, leven-dineert ruimte met open haard, portiek en terras, keuken (enkel gedaan de pre-installatie), wasserijruimte, bergruimte en doucheruimte. In bijlage aan het huis, op dit zelfde niveau en intern gecommuniceerd, is er een gastflat die in wordt verdeeld: portiek, leven-dineert ruimte, keuken (enkel gedaan de pre-installatie), slaapkamer met gepaste garderobes en badkamers.
De hogere vloer bestaat uit: 2 dubbele slaapkamers met gepaste garderobes, 1 badkamers met bad en douche en terras met overzeese meningen. De vensters van het aluminium met dubbele verglazing. De centrale verwarming van het gas.
Privé pool van onregelmatige vorm. De tuin van Nice gemakkelijk te handhaven. Van wegparkeren. Elektrische poort. Ommuurd perceel. Het onder ogen zien van zuidoosten.
Het verwarmen: De centrale verwarming van het gas
Pool: Privé
Open terras: Ja
Behandeld terras: Ja
Het parkeren: Ja
Open haard: Ja
De ruimte van de wasserij: Ja
Dubbele verglazing: Ja
Geschermde/Ommuurde tuin: Ja
Richtlijn: Zuidoosten
Het type van terrein: Lichte helling
Verdiepingen: 2
Het type van bouw: De stijl van Ibiza
Tuin: Ja
Afstand aan overzees: 2.5 km
Afstand aan de diensten: 2 km
Afstand aan stadscentrum: 2.5 km