Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Moraira Spain EN Immobiliers à Vendre Moraira Valencia FR Inmueble a la venta Moraira Valencia ES Immobilien zum Verkauf Moraira Valencia DE Immobiliari in Venditap Moraira Valencia IT Immobiliën te koop Moraira Valencia NL Imoveis venda Moraira Valencia PT дома Продажа недвижимости Moraira Valencia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Moraira, Spanje

£1.250.208 GBP | $1.681.344 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 250 m2
Oppervlakte grond: 997 m2

pool Zwembad
heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
FERRANDO ESTATE AGENTS MORAIRA
JULIÁN FERRANDO
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
 phone Toon telefoonnummer.

Contact JULIÁN FERRANDO
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Moraira, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mediterrane stijlvilla in Moraira, met mooie overzeese meningen van alle ruimten, enkel 2.5 km van het centrum en de stranden en 2 km van de diensten.
Het huis heeft 2 intern verbonden vloeren. De benedenverdieping bestaat uit: ingangs portiek, hal, leven-dineert ruimte met open haard, portiek en terras, keuken (enkel gedaan de pre-installatie), wasserijruimte, bergruimte en doucheruimte. In bijlage aan het huis, op dit zelfde niveau en intern gecommuniceerd, is er een gastflat die in wordt verdeeld: portiek, leven-dineert ruimte, keuken (enkel gedaan de pre-installatie), slaapkamer met gepaste garderobes en badkamers.
De hogere vloer bestaat uit: 2 dubbele slaapkamers met gepaste garderobes, 1 badkamers met bad en douche en terras met overzeese meningen. De vensters van het aluminium met dubbele verglazing. De centrale verwarming van het gas.
Privé pool van onregelmatige vorm. De tuin van Nice gemakkelijk te handhaven. Van wegparkeren. Elektrische poort. Ommuurd perceel. Het onder ogen zien van zuidoosten.
Het verwarmen: De centrale verwarming van het gas
Pool: Privé
Open terras: Ja
Behandeld terras: Ja
Het parkeren: Ja
Open haard: Ja
De ruimte van de wasserij: Ja
Dubbele verglazing: Ja
Geschermde/Ommuurde tuin: Ja
Richtlijn: Zuidoosten
Het type van terrein: Lichte helling
Verdiepingen: 2
Het type van bouw: De stijl van Ibiza
Tuin: Ja
Afstand aan overzees: 2.5 km
Afstand aan de diensten: 2 km
Afstand aan stadscentrum: 2.5 km

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Moraira" Spanje

Voorzieningen:
Adres: Benimeit
Postcode:
Plaats: Moraira
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 250 m2
Oppervlakte grond: 997 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Viewed
9
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Moraira | Moraira Verminderd Vastgoed | Moraira Luxe Vastgoed | Moraira Goedkoop Vastgoed | Moraira Huizen-Villa te koop | Moraira Huizen-Villa Zwembad te koop