Netherlands language

Verander taal close


Townhouse for sale in La Manga Spain EN Immobiliers à Vendre La Manga Murcia FR Inmueble a la venta La Manga Murcia ES Immobilien zum Verkauf La Manga Murcia DE Immobiliari in Venditap La Manga Murcia IT Immobiliën te koop La Manga Murcia NL Imoveis venda La Manga Murcia PT дома Продажа недвижимости La Manga Murcia RU
« Terug

2 Slaapkamers Herenhuizen te koop La Manga, Spanje

£243.096 GBP | $326.928 USD
Type eigendom: Herenhuizen
Slaapkamers: 2
Badkamers: 3
Oppervlakte: 115 m2
Oppervlakte grond: 180 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Micasamo Realty
Darren Brown
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Darren Brown
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Herenhuizen te koop La Manga, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De Toevlucht van de Club van La Manga - Twee Slaapkamers - Solarium - Communale Pool
Dit eind-terras huis in de stadbezit is op de Gemeenschap van Las Atalayas aan de kant van de Cursus van het Noorden van de beroemde Toevlucht van de Club van La Manga. De veelvoudige terrassen en het solarium kijken uit over de gemodelleerde communale tuinen en het communale zwembad. Dit indrukwekkende huis schept een Andalucian architectuurontwerp met het ruime leven/een eetkamer op die een erker op het zelfde eind zoals de ingangsdeur heeft en op het tegenovergestelde eind grote terrasdeuren zijn die open op het achter deel-behandelde terras met meningen aan de tuinen en directe toegang tot de communale pool. De keuken is onafhankelijk en heeft ook een deur die rechtstreeks tot het achterterras leiden
De marmeren treden leiden tot het parterre en een dubbele slaapkamer met Engelse reeksbadkamers en de gepaste garderobes, ook op het parterre is de grote indrukwekkende hoofdslaapkamer met een grote Engels-reeks en een mooi zonnig terras uit kijkend aan de tuin en het zwembad. De eerste verdieping van dit overweldigende huis heeft een bergruimte en een toegang tot grote het solarium-stijl terras.
De gemeenschap heeft privé parkeerplaatsen vanaf de weg en door veiligheidsbarrières op Northside van de toevlucht betreden en is ingesloten binnen de mooie gemeenschap Atalayas die, afstand aan restaurants en binnen een paar notulen na Southside van de toevlucht met vele bars en restaurants samen met veel andere belevingswaarde met inbegrip van chemici, schoonheidstherapie, kappers, banken en een supermarkt lopen. De Toevlucht van de Club van La Manga is een wereld-beroemde plaats met luxefaciliteiten met inbegrip van drie golfcursussen, 28 tennisbanen, 8 hoogten die van de academievoetbal nationale en internationale voetbalclubs, een vijfsterrenhotel, en veel andere overweldigende eigenschappen dienen.
Twee Slaapkamers
Drie Badkamerss
De Toevlucht van het golf
Dicht bij Strand
Communale Pool
Solarium en terrassen
Het gebied van Chillout
Dicht bij strand
Dicht bij golf
Dicht bij winkels
Volledig uitgerust
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: La Manga
Regio: Murcia
Provincie: Costa Calida
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 115 m2
Oppervlakte grond: 180 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
39
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Herenhuizen te koop in La Manga | La Manga Verminderd Vastgoed | La Manga Luxe Vastgoed | La Manga Goedkoop Vastgoed | La Manga Herenhuizen te koop