Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in La Finca-Golf Spain EN Immobiliers à Vendre La Finca-Golf Valencia FR Inmueble a la venta La Finca-Golf Valencia ES Immobilien zum Verkauf La Finca-Golf Valencia DE Immobiliari in Venditap La Finca-Golf Valencia IT Immobiliën te koop La Finca-Golf Valencia NL Imoveis venda La Finca-Golf Valencia PT дома Продажа недвижимости La Finca-Golf Valencia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop La Finca-Golf, Spanje

£386.349 GBP | $519.582 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 103 m2
Oppervlakte grond: 313 m2
Verkoop type: Nieuwbouw

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Micasamo Realty
Darren Brown
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Darren Brown
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop La Finca-Golf, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
NIEUWBOUW VILLA'S IN ALGORFA GOLF RESORT Nieuwbouw residentieel van onafhankelijke villa's in La Finca Golf course, Algorfa. Villa's gebouwd over 1 verdieping en bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers, open keuken, de woonkamer met open uitzicht op het terras, solarium, prive tuin met het zwembad en parkeerplaats. Residentieel complex gelegen in La Finca Golf resort, in de gemeente Algorfa, in het Vega Baja gebied van de Costa Blanca Zuid. Slechts 15 minuten rijden van de zandstranden van Guardamar del Segura, en slechts 35 minuten van de luchthaven van Alicante. De grotere steden Almoradi, Benijófar en Ciudad Quesada liggen op korte rijafstand. Torrevieja en Orihuela Costa, met hun grote winkelcentra, liggen op 15 minuten afstand.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: La Finca-Golf
Regio: Valencia
Provincie:
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 103 m2
Oppervlakte grond: 313 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in La Finca-Golf | La Finca-Golf Verminderd Vastgoed | La Finca-Golf Luxe Vastgoed | La Finca-Golf Goedkoop Vastgoed | La Finca-Golf Huizen-Villa te koop | La Finca-Golf Nieuwbouw Huizen-Villa te koop | La Finca-Golf Huizen-Villa Zwembad te koop