3 Slaapkamers Herenhuizen te koop Olvera, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gesitueerd bij de basis van de piek waarop het kasteel zit die de horizon van Olvera overheersen, is het Perfecte huis in de stad Pico structureel perfect maar vergt het werk om tot het een mooi huis te maken.
Enkelen voeren van het marktvierkant het op huis ideaal is om alle belevingswaarde van de stad te bereiken. Het binnengaan door een grote dubbele deur is er een grote open plek die perfect open plan verstrekken zou die, en keukenruimte leven dineren. Op een vlucht van treden en wij hebben het slaapkamergebied dat opnieuw, behoeftenscheidingsmuren bouwde om tot de ruimte te leiden om de nieuwe eigenaar aan te passen.
Een verdere vlucht van treden leidt tot een zoldergebied dat is vernieuwd om het gebouw te verzekeren en het dak correct is maar dat nog in het „bruto“ stadium is. Dit zou een nieuwe eigenaar toestaan om een deel van het dak open te stellen om een dakterras met de rots van de kasteelpiek als achtergrond te creëren.
Dit bezit is een leeg canvas enkel wachtend op een nieuwe eigenaar om de werkzaamheden met het eindresultaat van een ruim huis in het centrum van de stad te voltooien.
Het Gebied van de vloer: 150
Slaapkamers: 3
Badkamerss: 2
Slaapkamers: 3
Badkamerss: 2