4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Benitachell, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooie volledig gerenoveerde die villa in de woonwijk Encinas in de Cumbre del Sol urbanisatie in de gemeente van Benitachell tussen Javea en Moraira wordt gevestigd.
De villa is in een bevoorrechte plaats één minieme aandrijving van het winkelende centrum Adelfas (Pepe de supermarkt van het LaZout, kapper, restaurants, enz.) wordt gesitueerd en vier minuten van de Dame die Elisabeth International School.
Wordt gesitueerd in een impasse heeft het absoluut geen verkeer van om het even welke aard makend tot het een ideaal gezien veilige plaats voor kinderen evenals van plaats voor nieuwsgierig.
Deze villa is een must ziet aangezien de foto's zijn volledige schoonheid niet openbaren.
De villa heeft een ruimte van TV die als slaapkamer of studieruimte kan worden gebruikt, makend tot het een zeer goed gehandhaafd 4 slaapkamerhuis van rond 150m2 en rond 150m2 van terrassen en een perceel van land van rond 820m2.
Onder u sommige details van het huis zal vinden die niet in de foto's worden geopenbaard: Vloerverwarming op de benedenverdieping en het parterre, behalve treden en slaapkamer 4. Het intelligente centrale verwarming en koelen van de hogere vloer met elke slaapkamer die zijn eigen thermostaat en temperatuurcontrole (via telefoon en PC) hebben. Elke slaapkamer heeft toegang tot de buitenkant met vloer aan de deuren die van het plafondglas in zo veel natuurlijk licht brengen zoals u wenst. Alle hogere slaapkamers hebben automatische slimme controlezonneblinden (via telefoon of PC). De volledige intelligente cameracontrole van buiten het huis (via telefoon of PC) Al buitenlichten en het poollicht zijn de slimme gecontroleerde (via telefoon of PC) deur van de Garage en de oprijlaanpoort is ook de intelligent gecontroleerde (via telefoon en PC) verwarmer van de Pool, en LEIDEN licht. Het water, het verwarmen de boiler en de keukenhaardplaat zijn met gas en een grote tank is geïnstalleerd bij het uiteinde van de partij die onderhoud van het huis rendabel maken zeer. Buitengewoon brede garage met veel opslagplanken. Alle kabinetten zijn naar maat gemaakt met organisatoren, laden en planken. De eetkamer past het plaatsen gemakkelijk van 12 stoelen. Alle vensters zijn dubbel verglaasd aluminium met schuine stand en draaisysteem. De reinigingssysteem van het water met omgekeerde osmosefiltratie.
Het modelleren: Dit bezit is meticulously manicured van voorzijde aan achter en kant aan kant.
Het hogere terras wordt omringd door vegetatie en natuurlijke steen behoudende die muren met het beroemde hand beitelen wordt gemaakt, gebouwd door lokale vaklieden. Elk terras wordt gevuld met een serie van reeds lang gevestigde fruitbomen (perzik, sinaasappel, mandarin, kalk, citroen, jub jub, granaatappel, loquat, abrikoos en sommige nieuwe degenen zoals dadelpruim en avocado) of jasmijn en/of rozen en mimosas.
Het lagere terras heeft een zwembad en een pergola met toegang tot de oprijlaan. De pergola is verpakt met wisteria en bougainvillea. Aan de straatkant is een haag van multicoloured oleanders geplant om tot privacy het hele jaar door alle en schoonheid te leiden tijdens het de zomer het bloeien seizoen.
Het volledige perceel wordt gegeven voor met een intelligent automatisch irrigatiesysteem dat zijn het water geven volgens weersomstandigheden en voorspellingen regelt en telefonisch of PC ook gecontroleerd.
Lees meer
Het verwarmen: Centrale verwarming
Bergruimte: Ja
Pool: Ja
Airconditioning: Ja
Open terras: Ja
Het parkeren: Ja
Garage: Ja