4 Slaapkamers Herenhuizen te koop Olvera, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit is een uitstekend familiehuis, in grote voorwaarde en aanbiedingenruimte en comfort.
De benedenverdieping bestaat uit
2 grote ontvangstruimten, is gebruikt als huissalon maar gekund een slaapkamer, of extra zitkamer worden. Beide benedenverdiepingsruimten hebben grote vensters en zijn licht en luchtig.
Een mooie overspannen eigenschap neemt u in het formele het dineren gebied waarvan er een propere gepaste keuken met een ontbijtlijst is.
De dubbele deuren geven toegang tot het schaduwrijke terras met zijn fabelachtige citroenboom op het centrum, perfect voor het aanwezig zijn uit op hete de zomermiddagen en nachten. Aan het achtergedeelte van het terras is een wasserijgebied, een opslagruimte en een kleine badkamers.
Boven zijn er 2 zeer grote dubbele slaapkamers en een kleiner dubbel plus een volledige familiebadkamers.
De toegang tot het medio terras dat het terras overziet is ook op dit niveau.
De garage is omhoog direct gesitueerd achter het bezit op de volgende straat, kon de toegang direct van het huis gemakkelijk worden toegevoegd, zo zeer handig om in het winkelen te brengen.
Dit huis is in geen behoefte van vernieuwingen aangezien het in een goed gehandhaafde voorwaarde is gebeëindigd met kwaliteitsmaterialen en reeds heeft airconditioning in sommige ruimten is.
Goede gemakkelijk koopt die een grote permanent of vakantiehuis voor een familie zou zijn.
Het Gebied van de vloer: 160 meters
Slaapkamers: 4
Badkamerss: 2
Garage: 1
Slaapkamers: 4
Badkamerss: 2