Netherlands language

Verander taal close


Townhouse for sale in Ronda Spain EN Immobiliers à Vendre Ronda Andalucia FR Inmueble a la venta Ronda Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Ronda Andalucia DE Immobiliari in Venditap Ronda Andalucia IT Immobiliën te koop Ronda Andalucia NL Imoveis venda Ronda Andalucia PT дома Продажа недвижимости Ronda Andalucia RU
« Terug

5 Slaapkamers Herenhuizen te koop Ronda, Spanje

£651.150 GBP | $875.700 USD
Type eigendom: Herenhuizen
Slaapkamers: 5
Badkamers: 5
Oppervlakte: 450 m2

heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
Olvera Properties
Zoe Males
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Zoe Males
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Herenhuizen te koop Ronda, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een uniek authentiek historisch bezit Andalucian situeerde het centrum van de wereldberoemde stad van Ronda Malaga.
Dit elegante waardige huis is in het hart van Ronda oude stad en bezet een grote hoekpositie inzake het Plein achter de grootste kerk in de stad. Omringd door monumenten (Arabische paleizen, kerken:). Ook zijn er vele traditionele bars Andalucian en restaurants binnen het lopen afstand.
De delen van het huis dateren terug zover als de 16de eeuw, met uitbreidingen en verbeteringen in de 18de eeuw worden uitgevoerd die. Binnen het verhaal van de eeuwen wordt verteld in de prachtige hout gerichte plafonds, de verfijnde vegende smeedijzertrappen, de marmeren vloeren en de vensters in traditionele stijl.
Volledig vernieuwde aan moderne dagnormen, maar het handhaven van zijn karakter en authenticiteit.
Zoals met alle grote herenhuizen van afgelopen eeuwen - dit huis wordt hoofdzakelijk gebouwd rond een groot binnenlands centraal terras. Een mooie en indrukwekkende ingangszaal, met Sevillian tegels, stelt in het Arabische stijl centrale terras open - een breathtakingly mooie ruimte, die een drievoudig die hoogteplafond met glasatrium heeft - met traditionele toldos wordt behandeld (Sevillian zonneblinden om schaduw van de zon te verstrekken. ) Gedeeltelijk behandeld achtergebied, dat een comfortabele Arabische ruimte van de stijldag huisvest.
Van het centrale terras worden gebouwd een aantal ontvangst ruimten en het onderling verbinden in in traditionele stijl. Een grote formele salon met een woodburner, die in een 2de ontvangstruimte/een bureau leiden. Een comfortabele de wintersalon met hout richtte plafonds en open open haard, een grote traditionele volledig gepaste stevige houten en marmeren keuken en een formele eetkamer. Er is op dit niveau een gasttoilet.
Op de hogere vloer zijn er 5 goed verfraaide slaapkamers, allen met balkons die de straat en 4 badkamerss onder ogen zien (de belangrijkste slaapkamer heeft een Engels-reeksbadkamers). Alle ruimten zijn zeer ruim. Hoewel 4 ruimten niet ensuites hebben, zijn de badkamerss allen naast elke slaapkamerTreden tot de zolder en een terras met prachtige meningen van de bergen en de oude stad.
De zolder is zeer groot, met hoge houten gerichte plafonds en kon gemakkelijk in een andere slaapkamer en badkamers worden omgezet.
Het huis is zeer helder het heeft 17 vensters en balkons die de straat onder ogen zien. Het heeft gasoliecentrale verwarming, marmeren vloeren, nooduitganglichten.
Dit bezit zou als Hotel van de Boutique of stad gebaseerde toerismezaken - residencial taalschool, creatieve het schrijven terugtocht etc.or als groot familiehuis in een vrij unieke plaats Ideaal zijn.
Het moet werkelijk worden gezien waarderen wat het aanbiedt.
Het bezit heeft een toeristenvergunning voor vakantie het laten en bed - en - ontbijt
Het Gebied van de vloer: 450 meters
Slaapkamers: 5
Badkamerss: 5
Slaapkamers: 5
Badkamerss: 5
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Ronda
Regio: Andalusië
Provincie: Malaga-Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 450 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Viewed
39
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Herenhuizen te koop in Ronda | Ronda Verminderd Vastgoed | Ronda Luxe Vastgoed | Ronda Goedkoop Vastgoed | Ronda Herenhuizen te koop