Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Marbella Spain EN Immobiliers à Vendre Marbella Andalucia FR Inmueble a la venta Marbella Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Marbella Andalucia DE Immobiliari in Venditap Marbella Andalucia IT Immobiliën te koop Marbella Andalucia NL Imoveis venda Marbella Andalucia PT дома Продажа недвижимости Marbella Andalucia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marbella, Spanje

£395.031 GBP | $531.258 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 109 m2
Verkoop type: Nieuwbouw

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Costa Del Sol Living
Linda Preece
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marbella, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
ALMAZARA de WOONPLAATSEN van de BOUTIQUE, in de Siërra DE las Nieves, op de hellingen van La Concha, dicht bij de Siërra Blanca de toevlucht van de Club van het Land, in een gebied van uitzonderlijke natuurlijke schoonheid met honderd-jaar-oude bossen en panorama's van Marbella Baai en het grote reservoir Istan.
De nieuwe toevlucht bestaat uit 7 kleine woonkernen met flats en semi-detached huizen die zich aan de kant van de berg nestelen.
De nieuwe ontwikkeling wordt verbonden door brede wegen aan bestratingen, gemodelleerde tuinen, bezoekerparkeren en landelijke wegen onder de bosgebieden zodat u in overeenstemming met aard kunt ontspannen. Een unieke woonervaring op de Costa del Sol.
ALMAZARA de WOONPLAATSEN van de BOUTIQUE wordt bereikt via de exclusieve Marbelli DE Nueva Andalucia ontwikkeling tot het dorp van Istan, met toegang in enkel 10 minuten door auto tot internationale scholen, de Academie van het Tennis van Manolo Santana, de beste golfcursussen, het winkelen en vrije tijdscentra samen met de ongelooflijke stranden van de Gouden Mijl.
ALMAZARA de HEUVELS is het eerste project op verkoop, die uit 32 exclusieve flats met de beste panorama's bestaan bij het hoogste deel van de ontwikkeling.
Alle huizen hebben onbeperkte meningen met een south-easterly aspect naar de Marbella Baai en Gibraltar.
Het project omvat 4 blokken van 3 vloeren met huizen in eigentijdse „open plan“ stijl maar met een rustieke verschijning die in de natuurlijke omgeving mengt. Flats met 2 en 3 slaapkamers en penthousen met een solarium, met grote terrassen, communale pool en tuinen met inheemse installaties.
De huizen worden geleverd volledig uitgerust, met premiemerk eindigen, klaar zich binnen te bewegen. Zij hebben ook een ondergrondse parkeerplaats en een provisiekamer.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Marbella
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 109 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Marbella | Marbella Verminderd Vastgoed | Marbella Luxe Vastgoed | Marbella Goedkoop Vastgoed | Marbella Huizen-Villa te koop | Marbella Nieuwbouw Huizen-Villa te koop | Marbella Huizen-Villa Zwembad te koop