3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Orba, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit verbazende bezit is verdeeld in 3 met alle accomodatie flats. Het is dicht langs aan Orba in een stille plaats met verbazende meningen van de vallei
De belangrijkste flat wordt boven gevestigd en op het binnengaan zijn er een toilet en een nutsruimte toen een afzonderlijke ruime keuken. De keuken leidt tot het zitkamergebied, dat twee terrassen heeft die een mooie mening van de omgeving aanbieden. De zitkamer is uitgerust met AC, die voor warmere dagen en onder vloer het verwarmen voor de winter perfect is. Van de zitkamer kunt u tot de eetkamer toegang hebben, die beurtelings tot de slaapkamers leidt.
De hoofdslaapkamer heeft een grote Engels-reeksbadkamers die een afzonderlijk toilet en walk-in garderobe heeft. Deze slaapkamer is uitgerust met AC. Er is een andere dubbele ruimte die zijn eigen Engels-reeks heeft. Bovendien er zijn een klein bureau/boven eveneens één enkele ruimte.
Het gebied heeft beneden twee afzonderlijke flats, die via treden die van de belangrijkste flat kunnen worden betreden leiden. De eerste flat wordt gevestigd beneden op de linkerzijde en heeft ook vloerverwarming. Het heeft een gang, een nutsruimte en een een open plankeuken en het dineren gebied. Deze flat heeft twee slaapkamers, één waarvan AC heeft, en er een doucheruimte is. Er is ook een zitkamergebied met AC en een serre.
De tweede flat is toegankelijk via een gang en heeft een afzonderlijke keuken, een zitkamergebied, twee slaapkamers, en een doucheruimte.
Het bezit heeft een groot parkeerterrein buiten en een dubbele garage, die voor één auto geschikt is aangezien het één garagedeur maar grote ruimte voor opslag op de overkant heeft. Er is ook een privé zwembad op het bezit, dat voor hete de zomerdagen perfect is. Bovendien, zijn er een Casita, die momenteel wordt gebruikt als bergruimte maar het potentieel dat in een buitentoilet/douchegebied moet worden omgezet heeft.
Ideaal bezit voor een grote familie met oudere kinderen of bejaarde ouders die nog hun privacy willen!
Type: Villa
Slaapkamers: 3
Stad: Orba
Badkamerss: 2
Toiletten: 1
Woonkamers: 1
Meningen: De kant van het land
Eetkamers: 1
De grootte van het perceel: 1.342 m2
Keuken: Afzonderlijk
Geconstrueerd gebied: 339 m2
Jaar van vernieuwing: 2005
De classificatie van het Energieverbruik: In proces