Netherlands language

Verander taal close


Property for sale in Las Galletas Spain EN Immobiliers à Vendre Las Galletas Tenerife-Canaries FR Inmueble a la venta Las Galletas Tenerife-Canaries ES Immobilien zum Verkauf Las Galletas Tenerife-Canaries DE Immobiliari in Venditap Las Galletas Tenerife-Canaries IT Immobiliën te koop Las Galletas Tenerife-Canaries NL Imoveis venda Las Galletas Tenerife-Canaries PT дома Продажа недвижимости Las Galletas Tenerife-Canaries RU
« Terug

6 Slaapkamers Eigendom te koop Las Galletas, Spanje

£535.815 GBP | $727.776 USD
Type eigendom: Eigendom
Slaapkamers: 6
Badkamers: 4
Oppervlakte: 45 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Lupain Properties
Victor -
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

6 Slaapkamers Eigendom te koop Las Galletas, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zaken in Estrela Del Sur. Het complex heeft 6 individuele bungalowwen van 45m2 en bestaat uit van 1 slaapkamer. badkamers, volledig gepaste en uitgeruste Amerikaanse stijlkeuken en zitkamer. Buiten daar diverse terrassen en een pool. Het complex is een korte gang aan alle belevingswaarde u kon vereisen.
Tuin
Pool

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Las Galletas
Regio: Tenerife-Canarische
Provincie: Canary Islands
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 45 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
6 Slaapkamers Eigendom te koop in Las Galletas | Las Galletas Verminderd Vastgoed | Las Galletas Luxe Vastgoed | Las Galletas Goedkoop Vastgoed | Las Galletas Eigendom te koop | Las Galletas Eigendom Zwembad te koop