3 Slaapkamers Herenhuizen te koop Olvera, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit is groot huis dat werkelijk omhoog een spar met verf en decor enkel vergt.
De gevestigde enkel meters vanaf de lange vlakke straat waar iedereen hun avondpaseo weg ophoudend bij één van de terrassen voor een drank en een snack neemt, het biedt ook zeer gemakkelijke toegang tot alle belevingswaarde aan en nog vrij vreedzaam.
Het bezit bestaat uit van drie vloeren.
De benedenverdieping die langs een overspannen gang binnengaan u heeft een centrale woonkamer en een tweede ruimte aan de doopvont die momenteel wordt gebruikt voor het opslaan van meubilair maar een benedenverdiepingsslaapkamer, TVzitkamer of huisbureau kon zijn. aan de rug is er een goede met maat keuken met gepaste hogere en lagere kabinetten met de bovenkanten van het granietwerk, en een gang in voorraadkast, is er een licht goed terras waarover er een handige wasruimte is.
Op op het parterre, zijn er twee slaapkamers allebei met vensters, een familiebadkamers met bad, voetstukgootsteen en loo, toen een klein wasserijgebied achter de badkamers.
Op het laatste niveau zijn er twee ruimten men kenmerkt traditionele ovale Ojo DE Buey vensters over de straat en voor opslag momenteel gebruikt, is andere zeer licht, helder en geeft toegang tot het goede met maat dakterras, deze twee ruimten indien opengesteld voor één grote ruimte kon een zitkamer van het fabterras met een kitchenette worden misschien.
Het terras biedt uit sommige grote open meningen aan de bergen aan. betegelen op de eerste en de eerste verdiepingen zijn schoon en neutraal.
Met wat verbeelding en weinig investering zou dit een mooi huis kunnen zijn.