Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Moraira Spain EN Immobiliers à Vendre Moraira Valencia FR Inmueble a la venta Moraira Valencia ES Immobilien zum Verkauf Moraira Valencia DE Immobiliari in Venditap Moraira Valencia IT Immobiliën te koop Moraira Valencia NL Imoveis venda Moraira Valencia PT дома Продажа недвижимости Moraira Valencia RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Moraira, Spanje

£407.186 GBP | $547.604 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 109 m2
Oppervlakte grond: 866 m2

pool Zwembad
ac Airconditioning
heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
FERRANDO ESTATE AGENTS MORAIRA
JULIÁN FERRANDO
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
 phone Toon telefoonnummer.

Contact JULIÁN FERRANDO
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Moraira, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De villa voor verkoop in Moraira, gebied van La Sabatera, bouwde 2000, enkel 1 km van belevingswaarde en 2.5 km van het de stadscentrum en stranden in. Het wordt gevestigd op een vlak perceel, met een geschermde tuin. Stille plaats. Open meningen.
Het huis heeft één vloer en bestaat van: hal, eetkamer, keuken met ontbijtbar, woonkamer met (heet-koude) airconditioning en toegang tot portiek en poolterras, bergruimte, toilet met douche, 2 dubbele slaapkamers met gepaste garderobes, één van hen met Engels-reekstoilet met douche. De vensters van pvc met dubbele verglazing. De centrale verwarming van het gas.
Zwembad (8 x 4 m) met terras en openluchtdouche. Blokhuis als bergruimte. Nut/opslagruimte. Het aluminiumstructuur van Iglu in de tuin voor de wintermaanden. Carport.
Als u aan het kopen denkt of verkoopt, gelieve ons te contacteren.
FERRANDO DE AGENTEN MORAIRA VAN HET LANDGOED, SINDS 1988. De professionele persoonlijke dienst die u verdient.
Het verwarmen:
Gecentraliseerd gas
Pool:
Privé
Airconditioning:
Ja
Open terras:
Ja
Behandeld terras:
Ja
Het parkeren:
Ja
Bergruimte:
Ja
De ruimte van de wasserij:
Ja
Openlucht douche:
Ja
Dubbele verglazing:
Ja
Geschermde/Ommuurde tuin:
Ja
Richtlijn:
Zuidoosten
Het type van terrein:
Vlak
Verdiepingen:
1
Het type van bouw:
Klassiek
Tuin:
Ja
Afstand aan overzees:
2.5 km
Afstand aan de diensten:
1 km
Afstand aan stadscentrum:
2.5 km
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Moraira" Spanje

Voorzieningen:
Adres: La Sabatera
Postcode:
Plaats: Moraira
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 109 m2
Oppervlakte grond: 866 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming: check
Viewed
10
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Moraira | Moraira Verminderd Vastgoed | Moraira Luxe Vastgoed | Moraira Goedkoop Vastgoed | Moraira Huizen-Villa te koop | Moraira Huizen-Villa Zwembad te koop