5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Torremendo, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
WT0051 - Torremendo -
3 slaapkamers Losgemaakte Finca met 2 Slaapkamers Casita, Pool & Garage.
- De witte Villa's in Spanje stelt dit absoluut het zonnen van Losgemaakte Finca voor die bovenop de heuvels van Torremendo in Fuente DE Don Juan wordt geplaatst. Een spectaculair bezit met 3 slaapkamers en 2 badkamerss en 2 slaapkamers Casita. Onder ogen ziend zuiden die in 2006 worden gebouwd.
Opscheppend van een privé zwembad van de 2 rijoneindigheid met waterval terwijl het genieten van van de prachtige 360 gradenpanorama's over het platteland, Meer Pedrera en de Middellandse Zee.
Een korte beschrijving van het bezit:
De voorterrasgastheren de ongelooflijke meningen die in de hexagonale leven-dineert ruimte leiden, die prachtig met eigenschap gewelfde plafonds wordt gebouwd. Het nemen van u aan de onafhankelijke rustte door volledig keuken met geïntegreerde witte goederen en afzonderlijke nutsruimte met gastbadkamers uit.
De wenteltrap daalt naar de 3 dubbele met maat slaapkamers en de familiebadkamers. De hoofdslaapkamervoordelen van het hebben van een walk-in garderobe en een Engels-reeksbadkamers met hoek overgieten. De toegang tot de garage kan via de interne trap zijn.
Het externe gebied bestaat uit een mooi kristal blauw zwembad met openluchtdouche, het kunstmatige gebied van de grasplaatsing met het vaste afbaarden voor schaduw en een gebied van de buitenkantbar.
Vergetend niet over het fabelachtige houten chalet bij het achtergedeelte van het bezit die 57m2 zijn. Een losgemaakte casita met 2 slaapkamers, 1 badkamers, en goede met maat woonkamer met Amerikaanse stijlkeuken. Het hebben van zijn zeer eigen privé terrasgebied met zetels, tuin en wegen die in het bos leiden.
Komt met:
Elektrische poorten, airconditioning en plafondventilatoren, korrelbrander die de centrale verwarming aandrijven, 4×4 sociaal zwembad, 8×6 familie zwembad, gewapend glasvensters die in plaats wanneer gesloten en een ingebouwd camerasysteem sluiten. Controle uit de videoreis van onze plaats WhiteVillasInSpain.
De communautaire prijs is 12€/maand - de belasting die van de Raad 526€/jaar zijn.
Deze villa komt met al correcte administratie die het maken volledig met inbegrip van een nieuwe biologische sceptische put wettelijk. Verbonden met leidingen elektrisch, gedeponeerd water van het lokale reservoir. Betreden via a tarmacked weg die tot de belangrijkste ingang met elektrische poorten leiden.
Slechts 4Km van de meest dichtbijgelegen winkels en de belevingswaarde.