4 Slaapkamers Appartement te koop Mijas, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuwe Ontwikkeling: Prijzen van €1,089,000 aan €1,395,000. [Slaapkamers: 4] [Badkamerss: 3] [Gebouwde grootte: 1040m2 - 1132m2].
Dit is een exclusieve ontwikkeling die van 5 luxevilla's een avantgardeontwerp opnemen dat het eigentijdse leven bij zijn beste aanbiedt.
Zittend op een heuvelbovenkant aan het noorden van Fuengirola, wordt elke villa ontworpen om het natuurlijke licht te maximaliseren en dit wordt door zowel het gebruik van grote vloer-aan-dak vensters door als het zuiden bereikt die richtlijn onder ogen zien open onbelemmerde meningen aan zowel het overzees als bergen aanbieden.
De efficiency van de energie ligt bij de kern van de bouwfilosofie om een classificatie van A+ te verzekeren, helemaal aanvullend het gezonde geventileerde ruime het leven gebied.
Het project bestaat uit 4 tot 5 slaapkamervilla's op percelen 800m2 aan 1000m2, ondergronds veilig parkeren, privé zwembad en openlucht het dineren gebied.
Richtlijn
Zuiden
Pool
Privé
Meningen
Haven
Tuin
Eigenschappen
Behandeld Terras
Gepaste Garderobes
Privé Terras
Gymnastiek
De Badkamers van Ensuite
Keuken
Keuken-zitkamer
Tuin
Privé
Gemodelleerd
Parkeren
Garage
Behandeld
Meer dan één
Privé
Categorie
Nieuwe Ontwikkeling