3 Slaapkamers Appartement te koop Golden Mile, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
GROTE DUPLEXPENTHOUSE MET OVERZEESE MENINGEN EN 3 GROTE TERRASSEN
Uitstekend die bezit op het gebied Resina/Selwo van La, op een stil gebied naast het golfcursus van La Resina, enkel een paar notulen door auto van het strand en Estepona en San Pedro wordt gevestigd.
Het bezit verdedigt zijn grote binnenlandse en buitenafmetingen en mooie meningen van het overzees. Penthouse - duplex, die uit drie slaapkamers op de belangrijkste vloer, twee badkamerss, grote woonkamer met afzonderlijke keuken bestaan die op de woonkamer en een terras gemakkelijk open kan zijn van ongeveer 30m2 met overzeese meningen over de benedenverdieping.
De hogere vloer bestaat uit een het leven gebied met twee grote terrassen van ongeveer 30m2 elk met meningen van het overzees en de bergen en een vierde slaapkamer met een badkamers kunnen in deze vloer worden toegevoegd.
Het omvat ook 2 grote parkeerplaatsen en 2 bergruimten.
Gevestigd binnen een mooie urbanisatie met tuinen en communautaire pool 2, het hele jaar door opent één allen. In het gebied, kunt u een nieuwe peddelclub met gymnastiek & restaurant en de Amerikaanse School ook vinden. Een ideaal bezit voor cliënten die van een groot kwaliteitsbezit, met grote terrassen en overzeese meningen willen genieten.
Richtlijn
Zuiden
Zuidwesten
Voorwaarde
Uitstekend
Pool
Communaal
De Controle van het klimaat
Airconditioning
U/F/H badkamerss
Meningen
Overzees
Berg
Golf
Panoramisch
Eigenschappen
Lift
Gepaste Garderobes
Privé Terras
Solarium
Marmeren Bevloering
Dubbele Verglazing
Meubilair
Geleverd niet
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Communaal
Veiligheid
Complex met poorten
De Telefoon van de ingang
Parkeren
Ondergronds
Nut
Elektriciteit
Drinkbaar Water
Categorie
Golf
De Huizen van de vakantie