7 Slaapkamers Appartement te koop Ronda, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ronda. Buitengewoon bezit met veelvoudige mogelijkheden: Huis of hotelzaken
Bent zoekt u hartstochtelijk over de gastvrijheidsindustrie of u een eengezinswoning met unieke ruimten? Dit bezit biedt u de kans om uw dromen te maken waar komen.
- Veelzijdigheid van gebruik: Het bezit wordt voorgesteld als leeg canvas, ideaal om het in een comfortabel familiehuis of een exclusief boutiquehotel om te zetten.
- Bewegingsruimte: Het bezit heeft een aanzienlijk het leven gebied, dat het toestaat om verscheidene ruimten, gemeenschappelijke gebieden en ruimten voor personeel aan te passen als u de hoteloptie kiest.
- Bevoorrecht natuurlijk milieu: Een uitgebreide tuin omringt het bezit, die een oase van kalmte met een privé pool, tennisbaan, een het ontspannen vijver, een vogelhuis en, voor paardminnaars, volkomen uitgeruste stallen aanbieden.
- Strategische plaats: Het bezit wordt gevestigd in een bevoorrechte plaats, met gemakkelijke toegang tot de droomstad van Ronda.
- De vernieuwing vereiste: Het bezit vergt een uitvoerige vernieuwing om zijn faciliteiten bij te werken en zijn potentieel te maximaliseren.
- Investering:
Dit bezit vertegenwoordigt een aantrekkelijke investering met groot terugkeerpotentieel. Met de juiste vernieuwing en een stevige bedrijfsstrategie, kon deze boutiquehotel of eengezinswoning een voordelig bedrijfs of droomhuis worden.
Bent u geinteresseerd in dit bezit?
Als u een unieke kans om in een bezit met eindeloze mogelijkheden zoekt te investeren, aarzel niet om me te contacteren. Ik zal gelukkig zijn om u te begeleiden door het het kopen proces en u te helpen het potentieel van dit bezit evalueren, hetzij om het in uw ideaal huis of bloeiende hotelzaken te veranderen. Ik help u ook uw beste hypotheek door nationale banken krijgen.
Mis deze kans niet om een unieke ruimte tot stand te brengen die aan uw behoeften en ambities voldoet!
Het plaatsen
Dorp
Berg Pueblo
Richtlijn
Het noorden
Het oosten
Zuiden
Het westen
Voorwaarde
Vereiste vernieuwing
Vereiste restauratie
Pool
Privé
De Controle van het klimaat
Pre Geïnstalleerd a/c
Open haard
Meningen
Berg
Land
Tuin
Bos
Eigenschappen
Gepaste Garderobes
Privé Terras
Bergruimte
De Zaal van het nut
Toegang voor mensen met verminderde mobiliteit
Meubilair
Geleverd niet
Keuken
Gedeeltelijk Gepast
Tuin
Privé
Veiligheid
Complex met poorten
Het Systeem van het alarm
Parkeren
Meer dan één
Nut
Elektriciteit
Drinkbaar Water
Categorie
Koopje
Beachfront
Goedkoop
Verontrust
De Huizen van de vakantie
Investering
Luxe
Verminderd
Wederverkoop