3 Slaapkamers Appartement te koop Mijas, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuwe Ontwikkeling: Prijzen van €1,100,000 aan €1,200,000. [Slaapkamers: 3] [Badkamerss: 2] [Gebouwde grootte: 118m2].
Onthaal aan deze ontwikkeling. De reeks op een zachte helling die de Middellandse Zee overzien, onze uitgebreide van de toevlucht-stijl ontwikkeling luxeflat biedt een unieke kans. Terwijl binnen het lopen afstand van het brede, zilveren zand van de populaire beachsidetoevlucht van La Cala DE Mijas, de atmosfeer van gemeenschap, en brede waaier van overzicht de belevingswaarde betekent zal het moeilijk zijn om weg te scheuren.
De benijdenswaardige plaats van deze plaats biedt ingezetenen het beste van alle werelden aan. Aanbiedend overweldigende overzeese meningen van de meeste flats, wordt het zorgvuldig geschikt op een zachte helling binnen gemakkelijke het lopen afstand van de drukke Spaanse stad van La Cala DE Mijas. De expansieve promenade die lijnen de brede, oorspronkelijke stranden is omzoomd met chiringuitos `', typische Spaanse kustrestaurants, terwijl de stad een uitvoerige serie van belevingswaarde van supermarkten aan banken, bars en restaurants opschept.
Met een gemiddelde van 320 dagen van zonneschijn, breidt de Costa del Sol ruime kans uit om lange luie dagen door te brengen die door strand-stijl zwembad, die de jongste leden die van de familie het tevreden stellen in de jonge geitjesspeelplaats liggen of inderdaad, uit om het even welke brede waaier van afleidingsacties voordeel halen die aan ingezetenen in de Al Eerste Toevlucht van Seizoenen exclusief zijn.
De ontwikkeling biedt privacy en veiligheid aan, die tot het een uitstekende investering, een tweede huis, of een vakantieterugtocht maken u altijd zult willen terugkeren aan.
Het plaatsen
Dicht bij Golf
Dicht bij Winkels
Dicht bij Overzees
Dicht bij Scholen
Richtlijn
Zuidoosten
Voorwaarde
Nieuwe Bouw
Pool
Communaal
Binnen
De Controle van het klimaat
Pre Geïnstalleerd a/c
U/F/H badkamerss
Meningen
Overzees
Panoramisch
Eigenschappen
Lift
Gepaste Garderobes
Privé Terras
Gymnastiek
Sauna
Het Tennis van de peddel
Tennisbaan
De Badkamers van Ensuite
Dubbele Verglazing
Keuken
Keuken-zitkamer
Tuin
Communaal
Gemodelleerd
Veiligheid
Complex met poorten
De Telefoon van de ingang
Parkeren
Meer dan één
Communaal
EV lastenpunt
Categorie
Nieuwe Ontwikkeling