3 Slaapkamers Appartement te koop Cabopino, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De volledig opnieuw gevormde flat van 3 slaapkamerCabopino.
in de loop van de laatste 10 jaar is Cabopino één van de meest gezochte plaats op de oostelijke kust van de COSTA DEL SOL geworden. Op de mooie hellingen zijn vele nieuwe ontwikkelingen voorziend luxe en eigentijdse huizen in een verscheidenheid van stijlen van prijskaartjes opgesprongen die zich verbaast zijn.
Deze flat is in één van de originele ontwikkelingen Cabopino. Zeer gevestigd, maak schoon en verstrekkend permanente huizen aan velen, is dit complex één van het beste wegens de ruime vloerplannen, de uitstekende poolgebieden, de gemakkelijke het lopen afstand aan het strand en de zinnige prijskaartjes.
In de zeer gezochte gemeenschap aan de golfkant van Cabopino, is dit mooie bezit nu klaar zich binnen te bewegen en te leveren.
De flat is vernieuwd van een bed 2 aan een slaapkamer 2, en er is bewegingsruimte.
Zeldzame kans om een flat van lasMimosas te bezitten
Het parkeren wordt verstrekt ondergronds in het veilige parkeerterrein, evenals een provisiekamer.
Gelieve te merken op dat er geen lift is.
Richtlijn
Zuiden
Pool
Communaal