5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Elviria, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze mooie villa is gerenoveerd met modern binnenland maar gehouden zijn buitenAndalucian charrn, creërend een mooie mengeling van traditionele en moderne stijlen.
Dit familiehuis heeft 5 slaapkamers, 2 woonkamers, een eetkamer, een afzonderlijke flat van 2 slaapkamers, badkamers, keuken en woonkamer, een andere met alle accomodatie studio plus een fabelachtige het zoute waterpool van de strandstijl, verbazende terrassen, openlucht de zomerkeuken en mooie tuinen. Dit is een groot bezit en heel wat liefde is in het renoveren van het gegaan. De beneden open van de plankeuken en familie ruimte vloeit volkomen op het terras en poolgebied door bi-vouwt deuren die de binnenkant toestaan om moeiteloos met de buitenkant samen te voegen. Boven zijn 2 grote slaapkamers zowel met ruime Engelse reeksbadkamerss als beide slaapkamers hebben boven toegang tot het terras. Beneden is de met alle accomodatie studio, perfect voor tieners, plus een verdere flat met 2 slaapkamers, badkamers, keuken en woonkamer die zouden kunnen worden verhuurd of voor het bezoeken van familie worden gebruikt. De mooie en zeer originele keuken heeft een halfronde het werkbovenkant met gebouwd op het dineren gebied, perfect voor familiemaaltijd. Buiten is een fabelachtige het zoute waterpool van de strandstijl, die voor kleine kinderen perfect is gemakkelijk te worden in en uit, omringd door terrasvormige aanleg, sunbeds en cirkeldagbedden. Enkel door de pool is de de zomerkeuken met BBQ en een fantastisch koel uit gebied met dagbedden en overvloed van plaatsing.
Er zijn het parkeren voor diverse auto's binnen het perceel met poorten.
Dit huis heeft een zeer ontspannen gevoel aan het en gerenoveerd om de binnen/openluchtmanier van het leven te maximaliseren wij aan het leven hier in Marbella worden gebruikt. wegens zijn grootte en lay-out zou dit bezit een fantastisch permanent familiehuis of een zeer aantrekkelijk huurbezit voor om het even welke investeerders maken die een draai zeer belangrijke kans zoeken.
Deze villa is binnen gemakkelijke het lopen afstand aan Elviria het commerciële centrum zo voor zij die bij nacht willen uitgaan maar drijven niet of voor zij ideaal is die geen auto hebben. Het meest dichtbijgelegen strand is één van de beste zandige stranden in Marbella en is een minieme gang 15-20 of een 5 minieme autoaandrijving.
Afstand van Marbella 10mins door auto
Afstand van Puerto Banus 15 mins door auto
Afstand van de luchthaven van Malaga 25 - 30 mins door auto
Het plaatsen
Dicht bij Golf
Dicht bij Winkels
Dicht bij Overzees
Dicht bij Scholen
Richtlijn
Zuidwesten
Het westen
Voorwaarde
Uitstekend
Onlangs Gerenoveerd
Pool
Privé
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Heet a/c
Koud a/c
Open haard
Meningen
Overzees
Berg
Tuin
Pool
Eigenschappen
Behandeld Terras
Gepaste Garderobes
Privé Terras
WiFi
De Flat van de gast
De Zaal van het nut
De Badkamers van Ensuite
Marmeren Bevloering
Barbecue
Dubbele Verglazing
De Aanpassing van het personeel
Optische vezel
Meubilair
Facultatief
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Privé
Gemakkelijk Onderhoud
Veiligheid
De Telefoon van de ingang
Parkeren
Privé
Categorie
Koopje
Goedkoop
Golf
De Huizen van de vakantie
Investering
Luxe
Verminderd
Wederverkoop
Eigentijds