2 Slaapkamers Appartement te koop Higueron, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze mooie 2 slaapkamer en 2 badkamersflat wordt gevestigd in het hoogst gezochte Westen Higueron, op de grens van Fuengirola en Benalmadena. Het heldere en luchtige huis schept overweldigende meningen van het overzees, de bergen, en het omringen op parkland. Met uitstekende vervoerverbindingen, is de Luchthaven van Malaga binnen gemakkelijk bereik, en alle belevingswaarde is langs dicht.
De flat is uitgerust met alle modern comfort, met inbegrip van vloerverwarming en een slim systeem van het huisbeheer. De schitterende open-plankeuken kenmerkt een grote ijskast, een keukeneiland, en high-end de toestellen van Neff. Het bezit komt ten goede van vele die supplementen door de ontwikkelaar worden verstrekt, zoals elektrische zonneblinden, aan dimmable verlichting, de verborgen kabels van TV, een ingebouwde haardplaat in het keukeneiland, en een trekkerventilator met afstandsbediening. De vloerverwarming, de ijskast met ijsmaker, de microgolf naast de standaardoven, en de wijnkoelkast waren alle die douaneverbeteringen door de huidige eigenaar worden gekozen. Er zijn twee ruime dubbele slaapkamers, één waarvan een grote Engels-reeksbadkamers met modieuze, motie-sensor LEIDENE verlichting heeft. Beide badkamerss zijn modern en kenmerken de inrichtingen van uitstekende kwaliteit van Villeroy & Boch en Grohe. Naast de keuken, zult u een wasserijruimte met een wasmachine NEFF/een droger vinden.
Het Westen van Higueron is één van de wenselijkste woonwijken op de Costa del Sol. Het heeft veiligheid 24hrs en portier. De ingezetenen genieten van het gemak van de privé dienst van de pendelbus die met het Higueron winkelcentrum, station verbindt, en het nabijgelegen strand Carvajal, dat het begin van Fuengirola 8 km-lang merkt wandelt langs. Het Westen van Higueron biedt een speelplaats van kinderen, ook een hondpark, het cirkelen wegen, en toneelaardslepen aan, makend tot het een paradijs voor actieve individuen.
Higueron Resort's spa en de Club van Sporten zijn binnen het lopen afstand, die de beste gymnastiek in Fuengirola, fitness klassen, negen peddelhoven, en acht tennisbanen aanbieden. Het vijfsterrenHotel Higueron (een deel van de groep Hilton) is naar huis aan acht restaurants, met inbegrip van met een ster Michelin. Het winkelcentrum Higueron heeft een Carrefour Markt, een apotheek, en verscheidene restaurants.
De flat komt met zijn eigen bergruimte en een parkeerplaats in de garage, waar u een pre-installatie voor een elektrisch voertuig vindt.
Geinteresseerd? Gelieve te worden in aanraking om het bekijken te schikken.
Het plaatsen
In de voorsteden
Dorp
Dicht bij Haven
Dicht bij Winkels
Dicht bij Overzees
Dicht bij Bos
Urbanisatie
Richtlijn
Zuidwesten
Het westen
Voorwaarde
Uitstekend
Nieuwe Bouw
Pool
Communaal
De Pool van kinderen ` s
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Heet a/c
Koud a/c
U/F het verwarmen
U/F/H badkamerss
Meningen
Overzees
Berg
Bos
Eigenschappen
Behandeld Terras
Lift
Gepaste Garderobes
Privé Terras
WiFi
Sauna
Bergruimte
De Zaal van het nut
De Badkamers van Ensuite
Toegang voor mensen met verminderde mobiliteit
Dubbele Verglazing
Domotics
24 de Ontvangst van het uur
Restaurant op Plaats
De Bus van de hoffelijkheid
Optische vezel
Meubilair
Geleverd niet
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Communaal
Veiligheid
Complex met poorten
Elektrische Zonneblinden
De Telefoon van de ingang
Het Systeem van het alarm
24 de Veiligheid van het uur
Veilig
Parkeren
Ondergronds
Garage
Meer dan één
Nut
Elektriciteit
Categorie
De Huizen van de vakantie
Luxe
Wederverkoop
Eigentijds