4 Slaapkamers Herenhuizen te koop Casares, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De daling van de prijs van 412.000€ aan niet negociable 399.000€
Prachtig huis in de stad in een beachfronturbanisatie in tweede beachline met overzeese meningen in Jachthaven DE Casares met 2 yards en een ruim dak terracce met Jacuzzi, overzeese meningen en dit alles met
4 slaapkamers en 3 badkamerss, te perfectioneren hloliday huurinvestering of dichtbij voor een reusachtige familie voor privé-gebruik aan alle belevingswaarde, strand, restaurants, bars, cafees en een mooie overzeese promenade naar Haven van Duquesa of aan het polpular beachbar Zout van La in Cruz DE Casares.
Het huis in de stad is distribuited met de benedenverdieping waar u de kiving ruimte, de afzonderlijke keuken, één toulet en 2 yards, één hen met directe acces aan het communautaire gebied met zijn aardige tuinen en pool vindt.
op de hogere vloeren vindt u de 4 slaapkamers met 2 badkamerss Engelse reeks en op de dakbovenkant het reusachtige terras met overzeese meningen en Jacuzzi.
Dit is een prachtige plaats slechts 15 minuten aandrijving aan Estepona, 35 minuten aan Puerto Banus en aan Marbella neemt het woud u 45 minuten of minder zelfs op de weg.
Ook kunt u in Soto grande in 20 minuten slechts zijn en in 35 inutes in de luchthaven van Gibraltar, aan de luchthaven van Malaga zou u het meer dan 1 uur op de weg nodig hebben.
Het plaatsen
Beachfront
Dicht bij Winkels
Dicht bij Stad
Voorwaarde
Goed
Pool
Communaal
Meningen
Overzees
Tuin
Eigenschappen
Privé Terras
Jacuzzi
Meubilair
Geleverd deel
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Communaal
Veiligheid
Veilig
Parkeren
Open
Nut
Elektriciteit
Drinkbaar Water
Categorie
Beachfront