Netherlands language

Verander taal close


Townhouse for sale in La Manga Del Mar Menor Spain EN Immobiliers à Vendre La Manga Del Mar Menor Murcia FR Inmueble a la venta La Manga Del Mar Menor Murcia ES Immobilien zum Verkauf La Manga Del Mar Menor Murcia DE Immobiliari in Venditap La Manga Del Mar Menor Murcia IT Immobiliën te koop La Manga Del Mar Menor Murcia NL Imoveis venda La Manga Del Mar Menor Murcia PT дома Продажа недвижимости La Manga Del Mar Menor Murcia RU
« Terug

3 Slaapkamers Herenhuizen te koop La Manga Del Mar Menor, Spanje

£234.962 GBP | $315.989 USD
Type eigendom: Herenhuizen
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 109 m2

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Chersun Properties S.L.
NICOLA CHERRY
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Herenhuizen te koop La Manga Del Mar Menor, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschrijving
MOOIE HUIZEN IN DE STAD IN LA MANGA
Dit woon wordt gevestigd bij km 14 La Manga op een uniek perceel, op de eerste lijn van het kanaal Estacio en enkel 50 meters van
Middellandse Zee. Onverslaanbaar voor zijn situatie, enkel 800 meters van de haven van Tomás Maestre, waar wij een uitgezocht vrije tijdsgebied met bars, koffie, restaurants, winkels, supermarkten, apotheken, banken, enz. zullen vinden. Dit project heeft 28 prachtige duplexen met 2 en 3 slaapkamers. In Residencial zijn de huizen ontworpen, om uit elke hoek van het huis voordeel te halen, eveneens
als zorg in het kiezen van de materialen en hun ontwerp
La Manga del Mar Menor is een natuurlijke die strook van land door twee overzees, Mar Menor en de Middellandse Zee wordt omringd. Aan deze zeldzaamheid kunt u de veelvoudige vrije tijd en vrije tijdopties, restaurants, supermarkten, medische centra, apotheken, zeevaartsportencentra, golfcursussen toevoegen.
La Manga wordt gevestigd op de het noordenkust van Costa Calida en is een populaire vakantiebestemming voor toeristen. De smalle landstrook die de warme lagune en het koudere overzees scheiden heeft een uniek microklimaat. Het is één van de meest exotische gebieden in Spanje.
De luchthaven van Corvera is ongeveer 1 uuraandrijving weg en de luchthaven van Alicante over 2 uren away.port ongeveer 2 uren weg.
airconditioning
dicht bij bushalte
communale pool
tuin
zeer belangrijke klaar
scholen
overzees
solarium

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: La Manga Del Mar Menor
Regio: Murcia
Provincie: Costa Calida
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 109 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
34
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Herenhuizen te koop in La Manga Del Mar Menor | La Manga Del Mar Menor Verminderd Vastgoed | La Manga Del Mar Menor Luxe Vastgoed | La Manga Del Mar Menor Goedkoop Vastgoed | La Manga Del Mar Menor Herenhuizen te koop | La Manga Del Mar Menor Herenhuizen Zwembad te koop