11 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Golden Mile, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Fantastische villa in BosdieHeuvels met 600m op een 1000m perceel worden voortgebouwd.
Deze villa wordt door zijn ongelooflijke panorama's gekenmerkt die zuiden en zijn groot landhoogtepunt van fruitbomen onder ogen zien en met verschillende installaties en groenten, gebieden met picknickgebieden, tuin met zoutwaterpool en een grote ingang met ruimte voor meer dan één auto geplant. vrije tijd met ingebouwde barbecues en steenovens.
De villa bestaat uit twee vloeren en een kelderverdieping.
Op de hogere vloer vinden wij twee slaapkamers, één van hen met een ingebouwde kleedkamer en de belangrijkste ruimte met toegang tot een south-facing terras. Wij vonden een badkamers met Jacuzzi en een extra kleedkamer.
Het parterre bestaat uit 2 bureaus, 2 slaapkamers, 3 badkamerss, 1 gymnastiek, 1 wasserijruimte, grote volledig uitgeruste keuken met eetkamer en uitgang aan de buitenkant met het dineren terras, grote woonkamer met toegang tot een ander behandeld terras en de tuin.
Op de ondergrondse vloer (120m) wij vinden een grote yoga en pilates een ruimte, ontvangst en overleg of bureau plus 1 badkamers. (Het kan worden vernieuwd en tot een afzonderlijke flat leiden aangezien het een afzonderlijke ingang heeft)
De villa heeft een bevoorrechte die plaats, door vegetatie, aard, watervallen en een rivier wordt omringd. Perfectioneer openluchtsporten en 15 minuten van het strand en Estepona.
Het heeft twee onafhankelijke ingangen/uitgangen en heeft zonnepanelen.
Het plaatsen
In de voorsteden
Dicht bij Golf
Dicht bij Overzees
Dicht bij Stad
Dicht bij Scholen
Dicht bij Bos
Richtlijn
Zuiden
Voorwaarde
Goed
Pool
Privé
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Heet a/c
Koud a/c
Meningen
Overzees
Berg
Panoramisch
Eigenschappen
Behandeld Terras
Privé Terras
Gymnastiek
De Flat van de gast
De Badkamers van Ensuite
Jacuzzi
Barbecue
De Aanpassing van het personeel
Meubilair
Volledig Geleverd
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Privé
Veiligheid
Complex met poorten
De Telefoon van de ingang
Het Systeem van het alarm
Parkeren
Behandeld
Meer dan één
Privé
Nut
Elektriciteit
Drinkbaar Water
Telefoon
Categorie
Goedkoop
De Huizen van de vakantie
Investering
Verminderd