Netherlands language

Verander taal close


Townhouse for sale in Ojen Spain EN Immobiliers à Vendre Ojen Andalucia FR Inmueble a la venta Ojen Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Ojen Andalucia DE Immobiliari in Venditap Ojen Andalucia IT Immobiliën te koop Ojen Andalucia NL Imoveis venda Ojen Andalucia PT дома Продажа недвижимости Ojen Andalucia RU
« Terug

3 Slaapkamers Herenhuizen te koop Ojen, Spanje

£1.658.475 GBP | $2.252.640 USD
Type eigendom: Herenhuizen
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 267 m2

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Real Time Realty
Katja Range
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/17/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Herenhuizen te koop Ojen, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onthaal aan één van de meest luxueuze duplexpenthousen momenteel op de markt in de prestigieuze toevlucht-als gemeenschap met poorten - Palo Alto. Deze penthouse heeft een ruim en mooi binnenland samen met reusachtige terrasruimten die fantastische panorama's van de Middellandse Zee en bergmeningen met het zonlicht aanbieden door de hele dag. Het huis is ontwikkeld tot de hoogste normen en voltooid in 2020.
Deze penthouse biedt een open planwoonkamer aan die de keuken samen verbinden en gebied dinning. De keuken wordt ontworpen door Gunni & Trentino met de toestellen van Siemens en heeft directe en geschikte toegang tot het afzonderlijke wasserijgebied.
Uitgaand aan het terras, wordt u onmiddellijk verbaasd door één van de beste overzeese en bergmeningen u misschien in Marbella kunt vinden. Elke hoek biedt een privé plaatsingsgebied eveneens met zijn eigen privacy aan. Het belangrijkste terras heeft een Jacuzzi, een zitkamergebied en een trap die tot het dakterras leiden.
Zodra u op het dakterras bent, voelt u als in een privé villa. Over 100m2 heeft de extra ruimte een verwarmde pool, zonbedden en zitkamerbank om een volledige sereniteit en het gevoel van absolute luxe te ervaren.
De penthouse heeft 3 slaapkamers, 2 badkamerss en 1 ruimte van het gasttoilet. De hoofdslaapkamer met ensuitebadkamers heeft een directe toegang tot het terras en een kingsize bed die de zonsondergangmeningen onder ogen zien. De tweede slaapkamer is op de overkant van het bezit dat ook een directe toegang tot het terras heeft dat door de ochtendzon wordt begroet. De derde slaapkamer is een zeer grootmoedige grootte met twee eenpersoonsbedden. Zowel delen de slaapkamers een badkamers met een badkuip als een toilet.
Alle gebieden in deze prachtige penthouse hebben centraal systeem met het verwarmen en het koelen functies lucht-bedriegen die individueel in elke ruimte kunnen worden gecontroleerd.
De ondergrondse beveiligde het parkeren garage voor 2 auto's en een bergruimte is inbegrepen in de prijs. De parkerengarage heeft een lifttoegang die naar de hoogste vloer en naar de ingang van de penthouse gaat. Het meubilairpakket is 50.000 Euro.
In Palo Alto zult u alles vinden die u in termen van de luxediensten kunt ooit nodig hebben: de veiligheid van 24 uur, portier, tennisbaan, gymnastiek, kuuroord, mede-werkt plaats, natuurvoedingmarkt, paardrijdenslepen, openluchtpools en eindeloze ruimte om van de natuurlijke schoonheid van de berg en de mening over het overzees te genieten. Allen binnen enkel verscheidene notulen van het winkelen centrumLa Canada, Puerto Banus en het centrum of Marbella.
Het plaatsen
Dicht bij Winkels
Dicht bij Stad
Dicht bij Scholen
Richtlijn
Zuiden
Voorwaarde
Uitstekend
Nieuwe Bouw
Pool
Communaal
Binnen
Verwarmd
De Controle van het klimaat
Airconditioning
U/F het verwarmen
U/F/H badkamerss
Meningen
Overzees
Berg
Land
Panoramisch
Tuin
Eigenschappen
Behandeld Terras
Lift
Gepaste Garderobes
Dichtbij Vervoer
Privé Terras
Solarium
WiFi
Gymnastiek
Sauna
Het Tennis van de peddel
Bergruimte
De Badkamers van Ensuite
Marmeren Bevloering
Jacuzzi
Barbecue
Dubbele Verglazing
Domotics
Meubilair
Volledig Geleverd
Facultatief
Keuken
Keuken-zitkamer
Tuin
Communaal
Veiligheid
Complex met poorten
Elektrische Zonneblinden
De Telefoon van de ingang
Het Systeem van het alarm
24 de Veiligheid van het uur
Parkeren
Meer dan één
Communaal
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Ojen" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Ojen
Regio: Andalusië
Provincie: Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 267 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Herenhuizen te koop in Ojen | Ojen Verminderd Vastgoed | Ojen Luxe Vastgoed | Ojen Goedkoop Vastgoed | Ojen Herenhuizen te koop | Ojen Herenhuizen Zwembad te koop