4 Slaapkamers Appartement te koop Benissa, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit rustieke die bezit in Pinos, Benissa, oorspronkelijk in de medio-negentiende eeuw wordt gebouwd, werd vernieuwd in 1996, opnemend de isolatie van uitstekende kwaliteit, vensters Thermopen, een robuust systeem van de gascentrale verwarming en drie airconditioningseenheden.
Het belangrijkste huis bestaat uit een ruim keuken en het dineren gebied, evenals een gastslaapkamer. Er is ook een familie met verdere twee slaapkamers.
Er is een onafhankelijke flat is geïntegreerd in het lagere intern betreden niveau, of door zijn eigen externe ingang. Deze met alle accomodatie ruimte kenmerkt een comfortabel het leven en het slapen gebied naast een privé badkamers
Er is een verder afzonderlijk omgezet gebouw situeerde ongeveer 80 meters van het belangrijkste huis, dat uit een gecombineerd het leven en het slapen gebied, een compacte keuken, en een privé badkamers bestaat. Het is ook uitgerust met airconditioning.
Het enorme 12.500 m2perceel omvat uitgebreide parkerenfaciliteiten, twee grote bergruimten, een openluchtdouche, en een afzonderlijk toilet voor toegevoegd gemak.
Pinos, een charmant dorp binnen de gemeente van Benissa, biedt een rustige nog goed-verbonden levensstijl aan. De trillende stad van Benissa, jaagt, verstrekt enkel om de 10 minuten alle essentiële belevingswaarde, met inbegrip van supermarkten, restaurants, en winkels weg. Voor die die naar het overzees hunkeren, kunnen de overweldigende stranden van Calpe binnen 20 minuten worden bereikt, die gouden zand en glasheldere wateren aanbieden.
Lees meer
Het verwarmen: Centrale verwarming
Bergruimte: Ja
Barbecue: Ja
Airconditioning: Ja
Open terras: Ja
Behandeld terras: Ja
ADSL: Ja
Het parkeren: Ja
De ruimte van de wasserij: Ja
Sat/TV: Ja
Open haard: Ja
De keuken van de zomer: Ja