Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Polop Spain EN Immobiliers à Vendre Polop Valencia FR Inmueble a la venta Polop Valencia ES Immobilien zum Verkauf Polop Valencia DE Immobiliari in Venditap Polop Valencia IT Immobiliën te koop Polop Valencia NL Imoveis venda Polop Valencia PT дома Продажа недвижимости Polop Valencia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Polop, Spanje

£735.558 GBP | $990.806 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 293 m2
Oppervlakte grond: 434 m2

pool Zwembad
heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
New Life Property Spain
Colby Hasker
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/19/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Polop, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
6 de MOOIE ONAFHANKELIJKE ONTWORPEN VILLA'S TASTEFULLY worden van de LUXE GEBOUWD IN BALCON DE PONOIG, zijn POLOP.There enkel 1 links op verkoop, zeer belangrijke klaar voor September 2025
Het bezit heeft 3 slaapkamers en 3 badkamerss.
De benedenverdieping van de villa heeft belangrijk 1 slaapkamer en de badkamers, accesed door een binnenlandse deur en op een privé gebied vanaf de woonkamer, zodat geen behoefte om zich over treden ongerust te maken.
Het het leven gebied is open plan met de keuken. De schoonheid van dit gebied is dat de woonkamer een dubbele hoogte heeft, zo tot heel wat ruimte en licht in de ruimte leidt. De keuken is volledig uitgerust en de witte inbegrepen goederen omvatten trekkerventilator, inductiehaardplaat, koelkast, gootsteen, oven en microgolf, Siemens of gelijkaardige merken.
Het het leven gebied leidt uit tot het groot oosten en een zuiden die behandeld terras onder ogen zien en tot de oneindigheidspool.
Boven op de 1st verdieping zijn 2 slaapkamers Engelse reeks met gang in douches. De hoofdslaapkamer heeft toegang tot een zeer groot terras met fantastische panoramische en overzeese meningen.
Andere eigenschappen omvatten verbindingen aan televisie, vezel en telefoons in elke ruimte en gemotoriseerde zonneblinden in de slaapkamers. De villa heeft ook stralende vloer helemaal verwarmend geïnstalleerde en hete/koude lucht het conditioing via buizen.
Elk bezit heeft daarnaast een ruim open gebied van de plan lager vloer met volledige vensters die na aangezien kunnen worden aangepast u, bijvoorbeeld een multiuseruimte, spelenruimte of zelfs meer slaapkamers of een flat dit wenst. De verkoop omvat de open planruimte. 1 van de resterende huizen heeft een garage binnen dit gebied, de andere huizen u op het perceel kunt parkeren.
De tuin wordt verkocht met grint maar er is een optie aan voor een supplement om een gemodelleerde tuin te verstrekken en zal preinstallation van irrigatie hebben.
De buitenkant kenmerkt een muur van het steenwerk makend tot het een atractive bezit
De resterende villa heeft een prijs van 860,000€ + wettelijke belastingen fees+
Lees meer
Pool: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Polop" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Polop
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 293 m2
Oppervlakte grond: 434 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Polop | Polop Verminderd Vastgoed | Polop Luxe Vastgoed | Polop Goedkoop Vastgoed | Polop Huizen-Villa te koop | Polop Huizen-Villa Zwembad te koop