Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in El Galan Spain EN Immobiliers à Vendre El Galan Valencia FR Inmueble a la venta El Galan Valencia ES Immobilien zum Verkauf El Galan Valencia DE Immobiliari in Venditap El Galan Valencia IT Immobiliën te koop El Galan Valencia NL Imoveis venda El Galan Valencia PT дома Продажа недвижимости El Galan Valencia RU
« Terug

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop El Galan, Spanje

£433.755 GBP | $589.152 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 6
Badkamers: 3
Oppervlakte: 175 m2
Oppervlakte grond: 400 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Spain Property Shop
Alina Iurascu
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/17/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop El Galan, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze Gr Galan de buitengewone villa voor verkoop in Blauwe Lagune, op de Costa Blanca, die een stille en vriendschappelijke woonwijk is, nog het wordt gevestigd is binnen het lopen afstand van belevingswaarde en een korte aandrijving aan diverse stranden. Deze villa biedt alles voor zij aan die zich moeten afwikkelen. Het grote dakterras biedt neer mooie meningen aan La Manga aan. Hebbend twee afzonderlijke ingangen, is dit bezit ideaal voor of een grote familie of voor twee families die privacy af en toe vereisen. Er zijn drie niveaus met een badkamers op elk, zes slaapkamers in totaal met drie slaapkamers een tweepersoonsbed bevatten en drie slaapkamers die twee eenpersoonsbedden bevatten. Er zijn geen ongemakkelijke bankbedden in deze villa. De buitengewone villa van Gr Galan heeft een privé zwembad aan de ene kant met brede walk-in stappen en bereikend 6ft diepte bij andere. De pool kan of door stappen - neer van het middenniveau van het bezit of door stappen worden betreden - neer van één van de tuinpoorten. Er is overvloed van recliners, lijsten en stoelen binnen het tuingebied en een verscheidenheid van palm en fruitbomen. Er is ook een baksteen-gebouwde barbecue met een plaatsingsgebied dat het zwembad overziet. Evenals op-straatparkeren, heeft het huis een privé oprijlaan. Het grote solarium biedt overzeese meningen en de meningen van La aan Manga.
Een paar notulen zijn weg het beroemde Plein Villamartin met meer dan 30 bars en restaurants waar u ten-pin kegelen, apotheek, banken en mini-markt kunt ook vinden. Van hier, stellen de bussen ook elk uur aan de stranden en aan Torrevieja in werking.
Het gebied biedt dingen voor alle leeftijden en belangen aan te doen. Torrevieja is enkel een minieme aandrijving 20 weg met zijn fabelachtige Jachthaven, stranden en restaurants. Aan het Noorden is Benidorm weg slechts 75 minuten waar er een grote keus van themaparken is, en Alicante is weg 50 minuten. Aan het Zuiden ligt Cartagena (minieme aandrijving 35) dat in geschiedenis is getrokken terwijl de trillende stad van Murcia 40 minuten aan het Oosten wordt gevestigd.
Onze villa is perfect voor golfspelers ook wegens zijn grootte en feit dat het door een keus van hoogste kwaliteitscursussen wordt omringd.
Er is een keus van blauwe vlagstranden binnen enkel een paar mijlen zoals stranden Campoamor, Cabo Roig, Playa Flamenca enz.
Aan het licht gebracht parkeren,
Privé pool,
Gepaste garderobes
Tuin
Overzeese mening
De ruimte van het nut
Veranda
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: El Galan
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 175 m2
Oppervlakte grond: 400 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in El Galan | El Galan Verminderd Vastgoed | El Galan Luxe Vastgoed | El Galan Goedkoop Vastgoed | El Galan Huizen-Villa te koop | El Galan Huizen-Villa Zwembad te koop