Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Pilar De La Horadada Spain EN Immobiliers à Vendre Pilar De La Horadada Valencia FR Inmueble a la venta Pilar De La Horadada Valencia ES Immobilien zum Verkauf Pilar De La Horadada Valencia DE Immobiliari in Venditap Pilar De La Horadada Valencia IT Immobiliën te koop Pilar De La Horadada Valencia NL Imoveis venda Pilar De La Horadada Valencia PT дома Продажа недвижимости Pilar De La Horadada Valencia RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pilar De La Horadada, Spanje

£205.186 GBP | $276.389 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 65 m2
Verkoop type: Nieuwbouw

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Spain Property Shop
Alina Iurascu
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/23/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pilar De La Horadada, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
NIEUW BOUW BUNGALOWWEN IN PILAR DE LA HORADADA
Nieuw bouw developmen gelegen in een onverslaanbare plaats, in het centrum van Pilar DE La Horadada. Een gebied dat alle noodzakelijke diensten en belevingswaarde, zoals supermarkten aanbiedt. Bovendien, maakt zijn nabijheid aan het strand tot het een ideale optie voor uw vrije tijd en Zomer getaways.
Dit wooncomplex wordt gekenmerkt door zijn 12 bungalowflats, dat aanbiedt 1 slaapkamer en 1 badkamerseigenschappen aan een zeer betaalbare prijs, 2 slaapkamer en 2 badkamerseigenschappen en ook 3 slaapkamer en 2 badkamerseigenschappen, om de behoeften van elke cliënt te behandelen, die comfort en stijl aanbieden.
Het binnenland, elegant en functioneel, heeft volledig keukens met inbegrip van elektrisch apparaten uitgerust. De badkamerss hebben een ijdelheidseenheid met wasbak en licht. Elk bezit heeft pre-installatie voor geleide airconditioning, een prachtig solarium voor de hogere vloeren en een aantrekkelijk communaal zwembadgebied, die tot het maken de perfecte te genieten en te ontspannen plaats.
Uitstekende plaats, 5 minuten van de zandige stranden en meest prestigieuze het golfcursus van 18 gatenLo Romero.
Pilar DE La Horadada is een typisch Spaans dorp in het zuidelijkste deel van de Costa Blanca.
De grote hoofdstraat heeft supermarkten, veel winkels, restaurants en bars en sommige mooie vierkanten.
De mooie stranden van Torre DE La Horadada en Mil Palmeras met fijne zandpromenade is weg enkel 5 minuten.
De luchthavens van Corvera (Murcia) en Alicante zijn respectievelijk weg 40 en 55 minuten.
Privé pool,
Complex met poorten
Aan het licht gebracht parkeren,
Aircondition, Voorziening
Solarium
Dichtbij busroute
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Pilar De La Horadada
Regio: Valencia
Provincie: Orihuela-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 65 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Pilar De La Horadada | Pilar De La Horadada Verminderd Vastgoed | Pilar De La Horadada Luxe Vastgoed | Pilar De La Horadada Goedkoop Vastgoed | Pilar De La Horadada Huizen-Villa te koop | Pilar De La Horadada Nieuwbouw Huizen-Villa te koop | Pilar De La Horadada Huizen-Villa Zwembad te koop