2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Algorfa, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ref: WOR662 - het Golf van La Finca (Algorfa) -
2 de Bungalow van slaapkamers met comm. Pool, Parkeren en Solarium.
- De witte Villa's in Spanje stelt deze charmante bungalow op het wenselijke gebied van het Golf Algorfa van La Finca voor, die een perfect mengsel van comfort en gemak aanbieden.
Met een grootmoedige interne ruimte van 65m2, kenmerkt dit huis twee ruime slaapkamers en twee goed-benoemde badkamerss, ideaal voor ontspanning en privacy.
De bungalow wordt gedeeltelijk geleverd, toestaand u om de ruimte te personaliseren om uw stijl aan te passen. Oosten-onder ogen ziet, geniet van van zijn eigen privé mooie de ochtendlichten van het Solarium en adembenemende meningen van de bergen, platteland, en zelfs het overzees in de afstand. Het bezit maakt deel uit van goed-gehandhaafde complex kenmerkend een communaal zwembad, perfect voor het koelen weg op warme dagen. Controle het uit van onze plaats WhiteVillasInSpain.
Algorfa is gekend voor zijn rustige milieu en nabijheid aan het Golf van La Finca, een eerste golfcursus die enthousiasten het hele jaar door aantrekt. Het gebied biedt een verscheidenheid van lokale belevingswaarde met inbegrip van winkels, restaurants aan, en recreatieve faciliteiten, die tot het maken een hoogst gezochte plaats voor families en gepensioneerden.
Mis niet deze kans om een stuk van paradijs te bezitten. Contacteer ons vandaag om het bekijken te plannen en tot deze mooie bungalow uw nieuw huis te maken.
Slaapkamers: 2 - Badkamerss: 2 - Pool: Communaal - Vloeren: 2 - Richtlijn: Het Geleverde oosten -: Gedeeltelijk - Parkeerplaatsen: 1 - Status: Wederverkoop - het Productiviteitsscijfer van de Energie: E - Communale uitgave: behandeld 500€ -: 65m2 - Solarium: 50m2 - Aircondition: Gespleten systeem die - verwarmen: Centraal - Parkeren: Aan het licht gebracht