3 Slaapkamers Appartement te koop San Roque, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuwe Ontwikkeling: Prijzen van €405,000 aan €665,000. [Slaapkamers: 2 - 3] [Badkamerss: 2] [Gebouwde grootte: 98m2 - 122m2].
Een woonproject met 80 flats in 10 gebouwen met drie verdiepingen, uitgespreid meer dan drie fasen die de 3 communale pools omringen. De elke bouw heeft 8 ruime flats meer dan drie vloeren (grond, eerst en penthouse), hebben twee hiervan 2 slaapkamers en de rest 3 slaapkamers hebben, en 2 badkamerss.
Ondergrondse parkeerplaats en provisiekamer inbegrepen in de prijs.
Het binnenland van de huizen is gebaseerd op de „open plan“ en „het totale leven“ concepten, die voorrang verlenen aan een ruime woonkamer die tot een groot open terras leidt, allebei volledig geïntegreerd in de omringende graan eiken weiden en het maken van het grootste deel van het hoofdzakelijk zuidelijke aspect en de meningen van de golfcursus en het overzees.
De huizen zullen klaar om zich in, met eindigen het van uitstekende kwaliteit zijn te bewegen, groot formaat betegelde bevloering, grote vensters, gepaste keuken met toestellen, verlichtingspakketten in elke ruimte en airconditioning, onder andere voordelen. De huizen hebben de meest efficiënte thermische en akoestische isolatie beschikbaar op de markt (het certificaat van de Energie: B).
Het complex zal een groot vrije tijdsgebied voor communaal gebruik, de benaderende grootte van drie voetbalhoogten hebben, en de graan eiken weiden zullen voetpadden en banken voor plaatsing enz. hebben.
Het project heeft reeds een bouwvergunning en de bouw is op de eerste fase van 24 huizen en een communale pool begonnen.
Geschatte voltooiingsdatum:
Fase 1: September 2021. Verkocht allen.
Fase 2.1: Juni 2023. Verkocht allen.
Fase 2.2: Oktober 2024 (Blok 6 & 7)
Categorie
Nieuwe Ontwikkeling