Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in La Rellana Spain EN Immobiliers à Vendre La Rellana Valencia FR Inmueble a la venta La Rellana Valencia ES Immobilien zum Verkauf La Rellana Valencia DE Immobiliari in Venditap La Rellana Valencia IT Immobiliën te koop La Rellana Valencia NL Imoveis venda La Rellana Valencia PT дома Продажа недвижимости La Rellana Valencia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop La Rellana, Spanje

£537.478 GBP | $725.220 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 119 m2
Oppervlakte grond: 422 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Casas Real
TJEERD GEERTS
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop La Rellana, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit project bestaat uit zuiden 10 die losgemaakte villa's met twee verschillende beschikbare modellen onder ogen ziet.
De ontwikkeling wordt gevestigd in de Toevlucht van het Golf van La Finca in de stad van Algorfa, Alicante Zuiden.
Een ontspannen en gezond landschap dat door aard met een brede waaier van sporten en vrije tijdsfaciliteiten wordt omringd.
Een paar enkel kilometers van de indrukwekkendste stranden van de Costa Blanca. De OPENLUCHT GEBIEDEN wordt de tweede fase van dit project uit 10 onafhankelijke villa's samengesteld die beschikbaar zuiden en twee verschillende modellen onder ogen zien: Andel & de BINNENGEBIEDEN Jami met een ontwerp waar het licht de voorvechter is, Andel & Jami verdedigen het gebruik van duurzame materialen, met elegante afwerking, helder wit, warme kleuren en natuurlijke texturen.
Het ontwerp wordt voltooid met de beste eigenschappen in kranen, toiletten, bijlagen en faciliteiten, in een evenwichtige distributie van binnenlandse en buitenruimte.
Een avantgardeontwerp, waar de details duidelijk uitkomen, bereikend comfortabele en verblindende milieu's.
Eigenschappen
Alarm
Communautaire Garage
Dichtbij het Overzees
Privé Parkeren
Solarium
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: La Rellana
Regio: Valencia
Provincie:
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 119 m2
Oppervlakte grond: 422 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
3
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in La Rellana | La Rellana Verminderd Vastgoed | La Rellana Luxe Vastgoed | La Rellana Goedkoop Vastgoed | La Rellana Huizen-Villa te koop