2 Slaapkamers Appartement te koop Denia, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De eigenschappen hebben een geconstrueerd gebied van sqm 71 tot sqm 87 met terrassen van sqm 9 aan sqm 71, gevestigd slechts een paar meters van het strand.
De prijsklassen van 289.000€ aan 799.000€ de flats hebben een leven-dineert ruimte die voor het terras, volledig uitgeruste keuken, twee of drie slaapkamers met 2 badkamerss openstellen.
De penthousen kenmerken een extra ruim solariumterras. Zij komen uitgerust met (warm-koude) luchtvoorwaarde, dubbele verglaasde vensters, gepaste garderobes, LEIDENE verlichting, elektrische zonneblinden en productie van sanitair heet water door aerothermial. De communale groene gebieden van de bouweigenschappen, het communale zwembad en de pre-installatie van het laden richten voor auto's in de parkeerplaats volgens verordeningen. De geschatte leveringsdatum is Juli 2025They wordt gevestigd 2 km van het stadscentrum van Denia, 100 meters van het strand, 103 km van de Luchthaven van Valencia en 106 km van de Luchthaven van Alicante.
Eigenschappen
Centrale verwarming
Dubbele Verglazing
Gepaste Garderobes