Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Los Montesinos Spain EN Immobiliers à Vendre Los Montesinos Valencia FR Inmueble a la venta Los Montesinos Valencia ES Immobilien zum Verkauf Los Montesinos Valencia DE Immobiliari in Venditap Los Montesinos Valencia IT Immobiliën te koop Los Montesinos Valencia NL Imoveis venda Los Montesinos Valencia PT дома Продажа недвижимости Los Montesinos Valencia RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Los Montesinos, Spanje

£256.766 GBP | $348.755 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 106 m2
Oppervlakte grond: 163 m2

pool Zwembad
heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
Casas Real
TJEERD GEERTS
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/17/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Los Montesinos, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De villa's hebben een geconstrueerd die gebied van sqm 107 op percelen van inbetween sqm 166 en 222 met zuidenorientatin op een stil gebied wordt gevestigd en zij worden verdeeld door 2 vloeren. De benedenverdieping heeft een leven-dineert ruimte, een volledig uitgeruste open keuken, een toilet en een hoofdslaapkamer met Engels-reeksbadkamers en kleedkamer.
In het parterre heeft het 2 ruime slaapkamers, een badkamers en een groot terras.
Een solariumterras is beschikbaar als optie. Daarnaast kenmerken de villa's ook een parkeren, een privé tuin en een facultatief zwembad en zij komen uitgerust met geleide (warm-koude) aircondition, dubbele verglaasde vensters, vloerverwarming in de badkamerss, de gepaste garderobes en de elektrische zonneblinden.
De datum van de voltooiing is november-December 2024Located in de woonwijk van Los Montesinos, dicht bij de supermarkt, bars en restaurants.
Slechts 5 minuten van de stad met alle belevingswaarde nodig hebt u.
15 minuten van de stranden van Guardamar en Torrevieja met verscheidene golf weg cursussen slechts 10 minuten (Golf Vistabella, het Golf van La Finca van het Golf, van La Marquesa).
En 40 minuten van de Internationale Luchthaven van Alicante.
Eigenschappen
Centrale verwarming
Gepaste Garderobes
Privé Zwembad
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Los Montesinos
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 106 m2
Oppervlakte grond: 163 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Los Montesinos | Los Montesinos Verminderd Vastgoed | Los Montesinos Luxe Vastgoed | Los Montesinos Goedkoop Vastgoed | Los Montesinos Huizen-Villa te koop | Los Montesinos Huizen-Villa Zwembad te koop