2 Slaapkamers Appartement te koop Riviera Del Sol, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze fantastische 2 slaapkamer, 2 badkamersflat biedt een perfect mengsel van comfort, gemak, en grote plaats aan. Kenmerkend een gepaste keuken, het bezit een terras, ideaal voor de hele dag het genieten van de van zon.
De hoofdslaapkamer met een Engels-reeksbadkamers heeft ook directe toegang tot het terras. De tweede slaapkamer is dubbel. Het comfortabele het dineren en het leven gebied opent op een terras met mooie meningen van de zonsondergang en de schilderachtige Miraflores golfcursus.
Het bezit kenmerkt een ondergrondse parkeerplaats en een grote bergruimte. Het schept airconditioning en prachtig gelegde marmeren vloeren op.
De complexe aanbiedingen weelderige tuinen met 2 communale pools, die een uniek privé milieu in één van de meest gezochte woonwijken, enkel een 100 metergang van het restaurant van de Golfclub creëren Miraflores en koffiebar.
Deze flat is enkel een minieme gang 15 van alle lokale belevingswaarde, met inbegrip van bars, restaurants, supermarkten, banken, winkels, en, natuurlijk, de overweldigende zandige stranden. De grotere steden van Fuengirola, La Cala, en Marbella zijn slechts weg een 5/10-minieme aandrijving.“
Het plaatsen
Het Golf van de frontlinie
Richtlijn
Het westen
Voorwaarde
Goed
Pool
Communaal
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Meningen
Golf
Eigenschappen
Behandeld Terras
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Communaal
Veiligheid
Complex met poorten
Parkeren
Ondergronds
Categorie
Koopje
Golf