2 Slaapkamers Appartement te koop Calpe, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vernieuwde Flat van 2 Bed, 150m van het Strand
Wij hebben het genoegen om een heldere en modieuze 2 slaapkamer, 2 die badkamersflat voor te stellen op een gezocht gebied wordt gevestigd dat zowel het Strand van La Fossa als de overweldigende inham Calalga en zijn prachtige selectie van trendy bars en restaurants verbindt. Het bezit wordt goed verbonden met lokaal vervoer, supermarkten, en andere essentiële diensten.
Dit bezit schept veel natuurlijk licht op dat vloed in een open-plan die/het dineren gebied en moderne keukenruimte met hete en koude airconditioning leven. Van de woonkamer, is er een gedeeltelijke overzeese mening die aan het beroep van het bezit toevoegt.
Twee goede met maat dubbele slaapkamers met vensterzonneblinden en hete en koude airconditioning, de hoofdslaapkamer geniet van een ensuite en van gepaste garderobes. De flat heeft ook een tweede doucheruimte die als nutsruimte verdubbelt.
Of u een permanente woonplaats, een vakantiehuis, of een investeringskans, deze flat zoekt biedt een zeldzaam mengsel van gemak en stijl aan enkel 2 minuten van het strand met zijn eigen communaal parkeerterrein lopen.
Contacteer ons nu in Hamiltons van Londen Calpe om niet de kans te missen om deze gloednieuwe lijst te bekijken.
Type: Flat
Slaapkamers: 2
Stad: Calpe
Badkamerss: 2
Gebied: Playa DE La Fossa
Woonkamers: 1
Eetkamers: 1
Keuken: Open
Geconstrueerd gebied: 76 m2
Jaar van vernieuwing: 2024
Bouwjaar: 1970
Het aantal van de vloer: 4