Netherlands language

Verander taal close


Townhouse for sale in Marbella Spain EN Immobiliers à Vendre Marbella Andalucia FR Inmueble a la venta Marbella Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Marbella Andalucia DE Immobiliari in Venditap Marbella Andalucia IT Immobiliën te koop Marbella Andalucia NL Imoveis venda Marbella Andalucia PT дома Продажа недвижимости Marbella Andalucia RU
« Terug

4 Slaapkamers Herenhuizen te koop Marbella, Spanje

£1.097.145 GBP | $1.490.208 USD
Type eigendom: Herenhuizen
Slaapkamers: 4
Badkamers: 1
Oppervlakte: 255 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Villa Marketing
Miguel Tobar
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/17/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Herenhuizen te koop Marbella, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Uniek en ruim huis in de stad in een complex met poorten naast de arena van Puerto Banus. Volledig privé en
stil. Spectaculaire meningen naar La Concha. Het lopen afstand aan Puerto Banus, het strand, winkels en
restaurants.
Hoofd vloer. De gang van de ingang en gasttoilet. Groot het leven en het dineren gebied met open haard en directe toegang
aan de ruime behandelde en open terrassen en een privé tuin. Volledig gepaste nieuwe keuken met Bosch en
De toestellen en het ontbijtgebied van Liebherr. Mogelijke één of twee gastslaapkamers die een badkamers delen.
Hogere vloer. Hoofd slaapkamer Engelse reeks met het kleden zich gebied en toegang tot een privé terras. Gast twee
slaapkamers Engelse reeks.
Nice handhaafde goed tuin met koel uit gebied en BBQ. Mogelijkheid om een privé zwembad te zetten.
Specifieke parkeerplaats.
Communautaire pool.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Marbella" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Marbella
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 255 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Herenhuizen te koop in Marbella | Marbella Verminderd Vastgoed | Marbella Luxe Vastgoed | Marbella Goedkoop Vastgoed | Marbella Herenhuizen te koop | Marbella Herenhuizen Zwembad te koop