Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Pilar De La Horadada Spain EN Immobiliers à Vendre Pilar De La Horadada Valencia FR Inmueble a la venta Pilar De La Horadada Valencia ES Immobilien zum Verkauf Pilar De La Horadada Valencia DE Immobiliari in Venditap Pilar De La Horadada Valencia IT Immobiliën te koop Pilar De La Horadada Valencia NL Imoveis venda Pilar De La Horadada Valencia PT дома Продажа недвижимости Pilar De La Horadada Valencia RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pilar De La Horadada, Spanje

£255.559 GBP | $345.829 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Oppervlakte: 150 m2
Oppervlakte grond: 80 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Spain Property Shop
Alina Iurascu
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pilar De La Horadada, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het charmante Huis van de Hoek in Pilar DE La HoradadaDiscover dit ruim die twee-verhaal huis, volkomen in Pilar DE La Horadada wordt gevestigd. Kenmerkend vier slaapkamers en twee badkamerss, is dit bezit ideaal voor families of die die comfort en ruimte zoeken. Geniet van twee terrassen, perfect voor openluchtontspanning, samen met een privé garage die zowel gemak als veiligheid aanbiedt. Gesitueerd dicht bij alle essentiële diensten, zult u gemakkelijke toegang tot winkels, restaurants, en vrije tijdsgebieden hebben zonder kalmte te offeren. Plus, zult u enkel 1.5 km die van de stranden zijn, u toestaan om van het overzees en de zon te genieten wanneer u wilt. Een unieke kans om in een bevoorrechte plaats te leven.
Parkeren, Garage
Veranda
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Pilar De La Horadada
Regio: Valencia
Provincie: Orihuela-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 150 m2
Oppervlakte grond: 80 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Pilar De La Horadada | Pilar De La Horadada Verminderd Vastgoed | Pilar De La Horadada Luxe Vastgoed | Pilar De La Horadada Goedkoop Vastgoed | Pilar De La Horadada Huizen-Villa te koop