Netherlands language

Verander taal close


Land-Plot for sale in Carib Playa Spain EN Immobiliers à Vendre Carib Playa Andalucia FR Inmueble a la venta Carib Playa Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Carib Playa Andalucia DE Immobiliari in Venditap Carib Playa Andalucia IT Immobiliën te koop Carib Playa Andalucia NL Imoveis venda Carib Playa Andalucia PT дома Продажа недвижимости Carib Playa Andalucia RU
« Terug

Land-Perceel te koop Carib Playa, Spanje

£1.026.360 GBP | $1.382.520 USD
Type eigendom: Land-Perceel
Badkamers: 2
Oppervlakte: 339 m2
Oppervlakte grond: 776 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Real Time Realty
Katja Range
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/23/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Land-Perceel te koop Carib Playa, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Perceel met een de bouw vergunning in een absolute eerste plaats, slechts 800 meter aan het strand op het gebied van playa Las Chapas, Carib, slechts een korte aandrijving aan Marbella en Cabopino, met enkele beste stranden in het gebied. De luchthaven van Málaga is closeby samen met alle belevingswaarde.
De villa kan met traditionele of modulaire technologie, verdeeld meer dan drie vloeren, 3 slaapkamers worden gebouwd, is de meester ensuite en heeft ingebouwde kasten, terrassen, solarium, 2 parkeerplaatsen, een pool en een rijpe tuin. Het project wordt reeds en klaar goedgekeurd te gaan.
Er zal overzeese meningen van het parterre en dakterras zijn, en het perceel heeft twee ingangen. Reeds voorbereidingen getroffen voor verbindingen.
Deze beachsidewoonwijk is de perfecte plaats om uw droomhuis te bouwen! Vraag nu naar meer informatie.
Het plaatsen
Beachside
Dicht bij Golf
Dicht bij Winkels
Dicht bij Stad
Dicht bij Scholen
Meningen
Tuin
Stedelijk
Eigenschappen
Dichtbij Vervoer
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Carib Playa" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Carib Playa
Regio: Andalusië
Provincie: Malaga-Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 339 m2
Oppervlakte grond: 776 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
Carib Playa Verminderd Vastgoed | Carib Playa Luxe Vastgoed | Carib Playa Goedkoop Vastgoed | Carib Playa Land-Perceel te koop