3 Slaapkamers Appartement te koop Aloha, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Grote kans voor de zoekers van de INVESTERING om een flat met drie slaapkamers en twee badkamerss, Engels-reeks in de Hoofdslaapkamer, op het centrale gebied van de Marbella Vallei van het Golf, Nueva Andalucia te kopen.
Het bezit profiteert van een groot zitkamer en het dineren gebied dat op een oosten-Onder ogen ziend terras opent, toestaand de ingezetenen om van de ochtendzon te genieten.
De flat schept ook een volledig gepaste keuken op.
De prijs omvat een ondergrondse garageruimte en de bergruimte, die kan zijn accesed door lift.
De gemeenschap met poorten met zwembad en manteined goed tuinen, lopend afstand aan belevingswaarde, golfcursus, scholen, openbaar vervoer en meer.
Men zou moeten opmerken dat de flat momenteel tot 2026 wordt gehuurd en met uitstekende huurders verkocht die elk kwart vooraf betalen. Dit vertegenwoordigt een ideale investeringskans.
Het plaatsen
Dicht bij Golf
Dicht bij Winkels
Dicht bij Scholen
Urbanisatie
Richtlijn
Het oosten
Voorwaarde
Uitstekend
Pool
Communaal
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Heet a/c
Koud a/c
Meningen
Berg
Eigenschappen
Behandeld Terras
Lift
Gepaste Garderobes
Dichtbij Vervoer
Privé Terras
Bergruimte
De Badkamers van Ensuite
Marmeren Bevloering
Dubbele Verglazing
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Communaal
Veiligheid
Elektrische Zonneblinden
De Telefoon van de ingang
Parkeren
Ondergronds
Garage
Categorie
Golf
Wederverkoop